Monika Pundziūtė-Monique naują dainą pristatys specialiame šou per technikos apdovanojimus

Monika Pundziūtė-Monique naują dainą pristatys specialiame šou per technikos apdovanojimus

Nacionaliniai technikos apdovanojimai „Tech Top 2017″ jau trečius metus tampa vieninteliais apdovanojimais, kuriuose nugalėtojų statulėlės atitenka ne žmonėms, o technikai. Tačiau be viso to šis šou taip pat tampa vieta, kur ryškiausių scenos žvaigždžių pasirodymai įgauna nematytą technologinį prieskonį.

 

Praėjusią savaitę paskelbta apie tai, jog įspūdingą futuristinį šou kartu su DJ Dave Nazza ir Vilniaus bigbendu sukurs scenos deivė Inga Valinskienė, o šiandien skelbiamas dar vienas vardas – scenoje žiūrovus priblokš ir naujosios kartos atstovė, „X Faktoriaus” nugalėtoja Monika Pundziūtė-Monique.

 

„Monique pasirodymas kalbės apie naująją kartą, kuri kuria ateitį. Ji tarsi simboliškai atstovaus jaunus žmones, gyvenančius senosios kartos sukurtoje dabartyje pagal ne visai patogias, nepakankamai inovatoriškas taisykles ir tvarką. Laikas šiai kartai imti į rankas vairą – pasitelkti technologijų teikiamus patogumus, siūlomą gyvenimo stilių, ambicijas, keliamus tikslus ir padaryti kasdienybę įdomesnę. Scenoje Monique kurs naują istoriją, beje, taip vadinasi ir viena iš muzikinio mikso dainų”, – apie Monique pasirodymą pasakoja Elitaz kūrybos prodiuseris Š. Kirdeikis, atskleisdamas ir intriguojančią detalę – spalio 28 d. Monique pirmą kartą gyvai scenoje atliks savo naująją daina „Aš viena”, kuri klausytojus pasieks kito mėnesio pradžioje.

 

„Tai ypatinga daina ir labai džiaugiuosi, kad pagaliau paruošėme ją ir galiu pristatyti. Ji apie žmogaus kovą su baime būti savimi. Dainos tekstas kalba apie tai, kad nereikia pasiduoti spaudimui būti kažkuo, ko kiti tikisi. Noriu paskatinti žmones rinktis savo kelią, daryti tai, kas būtent juos daro laimingus. Tiesiog būti tokiu, koks esi”, – apie naująją dainą pasakoja pati Monique.

 

Technikos naujoves Monika atidžiai stebi ir puikiai žino, kaip turėtų atrodyti jos tobulas technologijomis praturtintas pasirodymas. „Jeigu manęs kas paklausia, kokios supergalios norėčiau, dažnai atsakau, kad skraidyti. Tad panašią svajonę norėčiau įgyvendinti ir scenoje – norėčiau skristi, pakilti kartu su klausytojais. Gal yra tokia technologija, kuri visą areną teleportuotų – prie jūros, į kalnus, arčiau žvaigždžių?”, – šypsodamasi klausia atlikėja.

 

„Ji – viena ryškiausių atlikėjų šiuo metu Lietuvoje. Apdovanojimų ceremonijos juodraštyje pavadinau sau ją „neonine pana”, nes tiek jos vizualus vaizdo klipų stilius, tiek įvaizdis nuolatos spinduliuoja neonų atspalviais, todėl „Tech Top” pasirodymas taip pat bus žvilgsnis, kaip dar gali atrodyti neoninė ateitis”, – intriguoja pasirodymo režisierius.

 

Šiais metais „Tech Top 2017″ apdovanojimai spalio 28 d. pirmą kartą Vilniaus „Siemens” arenos duris pravers visiems norintiems šį šou pamatyti gyvai. Kartu su įspūdingu Monique ir kitų žinomų atlikėjų pasirodymais žiūrovai turės galimybę išvysti ir unikalią, pirmą kartą arenos prieigose vyksiančią, inovacijų ir technologijų parodą, kurios lankytojai galės ne tik susipažinti su įvairiais technologijų išradimais, bet ir gyvai pamatyti, kaip atrodys technologinė ateitis.

 

Visa tai jau spalio 28 dieną, „Tech Top 2017″ apdovanojimuose Vilniaus „Siemens” arenoje ir tiesiogiai per TV3.

Grįžti atgal

Ši svetainė naudoja slapukus, kad užtikrintumėte geriausią patirtį mūsų svetainėje.