Monika Marija

 

                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                      

Monika Marija Paulauskaitė – atlikėja, savo balsu ir žemaitišku nuoširdumu, penktajame „Lietuvos balso“ sezone užkariavusi visos Lietuvos širdis ir užtikrintai iškovojusi nugalėtojos titulą.

 

Talentinga, išskirtinio vokalo atlikėja, laisvai kalba septyniomis kalbomis, groja fortepijonu, gitara ir būgnais. Penktajame projekto sezone, pelnė visų keturių  mokytojų simpatijas ir geriausius įvertinimus už profesionalų vokalo valdymą, teatrališkumą ir ekspresiją scenoje bei pripažinta, kaip viena perspektyviausių atlikėjų Lietuvoje.

 

Vos pasibaigus projektui, atlikėja užtikrintai žengė į šių metų „Eurovizijos“ sceną, su Erica Jennings jai patikėta daina „The Truth“, su kuria užkariavo žiūrovų simpatijas ir nukeliavo iki pat finalo.

 

Kovo mėnėsį, Monika Marija, surengė grandiozinį turą po Lietuvą, kuriame kartu su Vilniaus Bigbendu, gražiausiais kūriniais pasakojo savo sėkmės istoriją ir dar kartą įrodė, jog jos balsas iš savo vietų gali pakelti visas didžiąsias šalies arenas.

 

Gegužės 16 dieną Monika Marija pristatė itin lauktą premjerą – pirmąjį singla „Safe Zone“, kurį įrašė kartu su kompozitoriumi Mariumi Leskausku.

 

Birželio mėnesį Monika Marija pradėjo išskirtinį ir spalvingą vasaros turą. Palangoje, Kaune ir Vilniuje, atlikėja pristato programą „Safe Zone“, kurioje skamba naujausias atlikėjos singlas bei unikalų skambesį įgavę geriausi vasaros hitai. Kartu su naujausiais kūriniais, Monika Marija klausytojus nudžiugina ir dainomis, kurios penktame „Lietuvos Balso“ sezone įrodė, jog galingam atlikėjos vokalui prilygti negali niekas. Vakaro programoje klausytojai išgirs ir atlikėjos lūpose naujai atgimusius kūrinius – „Paukščiai“, „Laisvė“, „O tam saulėtam pajury“ ir „Je suis Malade“. http://www.tiketa.lt/LT/monika_marija_su_grupe_19184 

 

Birželio 26 dieną oficialiai paskelbta, kad Monika Marija tapo viena iš Mokytojų unikaliame ir pirmą kartą į Lietuvą atkeliavusiame projekte „Lietuvos Balsas. Vaikai!“. Pirmą kartą naujame amplua išvysti Moniką Mariją televizijos žiūrovai galės 2019 m. sausio mėnesį,  projektui pasiekus televizijos ekranus.

Artimiausiuose atlikėjos planuose –   dar vieno kūrinio pristatymas, savo eilės laukiantis albumas, kuris pasirodys jau šį rudenį.