Monika Marija

 

                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                

Monika Marija Paulauskaitė – devyniolikametė atlikėja, savo balsu ir žemaitišku nuoširdumu, penktajame „Lietuvos balso“ sezone užkariavusi visos Lietuvos širdis ir užtikrintai iškovojusi nugalėtojos titulą.

 

Talentinga, išskirtinio vokalo atlikėja, laisvai kalba septyniomis kalbomis, groja fortepijonu, gitara ir būgnais. Penktajame projekto sezone, pelnė visų keturių  mokytojų simpatijas ir geriausius įvertinimus už profesionalų vokalo valdymą, teatrališkumą ir ekspresiją scenoje bei pripažinta, kaip viena perspektyviausių atlikėjų Lietuvoje.

 

Vos pasibaigus projektui, atlikėja užtikrintai žengė į šių metų „Eurovizijos“ sceną, su Erica Jennings jai patikėta daina „The Truth“, su kuria užkariavo žiūrovų simpatijas ir nukeliavo iki pat finalo.

 

Kovo mėnėsį, Monika Marija, surengė grandiozinį turą po Lietuvą, kuriame kartu su Vilniaus Bigbendu, gražiausiais kūriniais papasakoja savo sėkmės istoriją ir dar kartą įrodo, jog jos balsas iš savo vietų gali pakelti visas didžiąsias šalies arenas.

 

Gegužės 16 dieną Monika Marija pristatė itin lauktą premjerą – pirmąjį singla „Safe Zone“, kurį įrašė kartu su kompozitoriumi Mariumi Leskausku.

 

Birželio mėnesį Monika Marija pradeda išskirtinį ir spalvingą vasaros turą. Palangoje, Kaune ir Vilniuje, atlikėja pristatys programą „Safe Zone“, kurioje skambės naujausias atlikėjos singlas bei unikalų skambesį įgausiantys geriausi vasaros hitai. Kartu su naujausiais kūriniais, Monika Marija klausytojus nudžiugins ir dainomis, kurios penktame „Lietuvos Balso“ sezone įrodė, jog galingam atlikėjos vokalui prilygti negali niekas. Vakaro programoje klausytojai išgirs ir atlikėjos lūpose naujai atgimusius kūrinius – „Paukščiai“, „Laisvė“, „O tam saulėtam pajury“ ir „Je suis Malade“. http://www.tiketa.lt/LT/monika_marija_su_grupe_19184 

 

 

Artimiausiuose planuose –   dar vieno kūrinio pristatymas, savo eilės laukiantis albumas ir nauji televizijos projektai.