Monika Marija skelbia netikėtą žinią – geriausiu balsu pripažinta atlikėja dalyvaus „Eurovizijoje“

Monika Marija skelbia netikėtą žinią – geriausiu balsu pripažinta atlikėja dalyvaus „Eurovizijoje“

Dar šį mėnesį „Lietuvos Balso“ projekto nugalėtojos titulą iškovojusi Monika Marija Paulauskaitė, vos spėjusi trumpai atsipūsti po pusmetį vykusio projekto, šiandien praneša apie netikėtą dalyvavimą „Eurovizijos“ atrankose. Lietuvos žiūrovų širdis užkariavusi atlikėja, šį kartą pasiruošusi sudrebinti visą Europą.

 

Vis tik į „Euroviziją“ Monika Marija žengia ne su nauja ir dar niekam negirdėta daina, o su projekto atrankose jau spėjusiu nuskambėti Erica Jennings kūriniu „The Truth“.

 

„Viskas gavosi labai organiškai. Jau anksčiau paskelbiau, jog, jei yra norinčių dainuoti mano dainą „Eurovizijos“ atrankose – prašom. Sulaukiau skambučio, su idėja, jog ją gali padainuoti Monika Marija. Su ja jau buvome susitikusios šiek tiek anksčiau, per neseniai vykusius „Žmonės“ apdovanojimus. Ji turi labai gerą balsą, charizmą ir dainuoja labai nuoširdžiai. Labai nekantrauju išgirsti, kaip daina nuskambės jos lūpomis“,- apie perduotą dainą Monikai Marijai sako „Eurovizijos“ atrankose dalyvavusi ir savo noru iš jų pasitraukusi Erica Jennings.

 

Apie sprendimą paskutinę minutę prisijungti prie „Eurovizijos“ atrankų pasakoja ir pati Monika Marija.

 

„Paraiškas į Euroviziją siųsti buvo galima tuo metu, kai man dar vyko Lietuvos balsas. Tuo metu norėjau susikoncentruoti į savo pasirodymus ten ir atlikti juos kokybiškai, o ne atmestinai. Mano manymu, norint dalyvauti tokio lygio konkurse, kaip Eurovizija, reikia ne tik turėti stiprų kūrinį, bet ir viziją, ko tu iš dalyvavimo ten tikiesi – tai reikalauja daug pastangų bei laiko, kurio nebuvo, kai per savaitę tekdavo iš pagrindų pasiruošti vis naujai finalinei kovai, todėl apie dalyvavimą „Eurovizijoje“ net nesusimąsčiau! O dabar, pasibaigus projektui, labai džiaugiuosi dabartine susiklosčiusia situacija, nes galiu toliau tęsti darbą, nesėdėti vietoje ir „nemiegoti ant laurų““,- sako Monika Marija.

 

 

Atlikėja išduoda, jog iki pasiūlymo dalyvauti atrankose su Erica Jennings kūriniu, anksčiau dainos girdėjusi nebuvo, tačiau dainos išklausymas pirmą kartą, padėjo jai nuspręsti, ar tai būtent tas kūrinys, kurį ji gali atlikti pati, surandant savitą šios dainos interpretaciją. Monika Marija patikina –  jos atliekama „The Truth“ nuskambės  kitaip, nei pačios E. Jennings.

 

 

„Tiesą sakant, mes su Erica šios dainos esmę suprantame ir labai skirtingai, ir panašiai. Erica šią dainą rašė besilaukdama kūdikio, suprantama, kad jos gyvenimo patirtis nuo maniškės skiriasi, aš dainuoju šią dainą galbūt per kiek siauresnę, bet tikrai ne mažiau jaudinančią perspektyvą – pastaruoju metu mano gyvenimas kardinaliai pasikeitė, tačiau esu įsitikinusi, kad taip atsitiko tik tada, kai pirmą kartą  išdrįsau ant scenos klausytojui pasakyti tiesą apie save, dainuodama dainą „Je Suis Malade“. Būtent tą akimirką pajutau įvykusį lūžį, o žmonių reakcijos ir atsakas tik dar labiau tą jausmą sustiprino. Tad nors ir abi įsivaizduojame skirtingas situacijas, Erica ir aš dainuojame apie tą pačią, žmogų išlaisvinančią, galią – tiesą.“,- sako Monika Marija.

 

Išgirsti ir pamatyti Monikos Marijos atliekamą „The Truth“, žiūrovai galės paskutinėje pirmojo etapo „Eurovizijos“ atrankų laidoje, jau šį šeštadienį per LRT.

Grįžti atgal

Ši svetainė naudoja slapukus, kad užtikrintumėte geriausią patirtį mūsų svetainėje.