Monika Marija Šiauliams ruošia premjerą: „Manau ši daina nustebins mano klausytoją“

Monika Marija Šiauliams ruošia premjerą: „Manau ši daina nustebins mano klausytoją“

 

Jau balandžio 27 dieną, Šiaulių arenoje, Monika Marija surengs prieš paskutinį savo grandiozinio turo po Lietuvą koncertą. Kartu su programa, kuria atlikėja jau sužavėjo net keturis miestus, šį kartą planuojama ir premjera – Monika Marija pirmą kartą atliks naują ir dar niekur negirdėtą dainą „Safe Zone“.

 

„Ši daina gimė visai netyčia. Esu įkvėpimo žmogus – jei pajaučiu stiprią emociją ar į galvą netikėtai ateina idėja, galiu darbą atlikti labai staigiai, tačiau kartais sėdžiu ir galiu dienų dienas  jaustis visiškai neproduktyviai! Seniai nebuvau kažko kūrusi, iki kol prieš gerą mėnesį vieną vakarą gavau iš savo geriausio draugo žinutę su viena naujiena. Nustebau, abu pasijuokėme iš ironiško įvykio ir kažkaip visai netyčia sugalvojau iš to parašyti dainą“,- naujojo kūrinio istoriją pasakoja Monika Marija.

 

Koks nutikimas skambės dainos posmuose, atlikėja kol kas išduoti nenori. „Man pačiai tie dainos žodžiai yra labiau, kaip vientisa istorija, todėl labai lengva vos išgirdus suprasti, kas atsitiko“,- intriguoja Monika Marija, ragindama savo klausytojus naująją premjerą išgirsti gyvai Šiaulių arenoje.

 

„Manau, kad ši daina truputį nustebins mano klausytoją, kuris buvo pratęs girdėti ir matyti mane lyrišką. Tačiau aš, kaip ir kiekvienas žmogus, turiu ir daugiau pusių, ir manau, jog kūryba yra pats gražiausias būdas visas jas parodyti!“,- apie naujojo kūrinio stilių kalba atlikėja.

 

Tiesa, kokia kalba nuskambės naujoji dainos versija Šiauliuose iki pat paskutinės dienos išliks intriga – atlikėja šią dainą planuoja išleisti dviem kalbomis: anglų ir lietuvių. Kartu su kompozitoriumi Mariumi Leskausku naująjį kūrinį vis dar gludinanti atlikėja planuoja, kad jį išleis jau gegužės pradžioje. Tai bus pirmasis Monikos Marijos solinis kūrinys, po kurio, kaip pati atlikėja sako, seks ir dar daugiau muzikinių naujienų.

 

„Manau, kad albumas jau ne už kalnų. Reikėjo nuo kažko pradėti, o pirmoji daina ir yra tas startas. Po jos jau daug lengviau įgauti pagreitį ir tęsti darbą. Jau turiu kūrybos, kuri yra paruošta ir laukia išbaigimo, todėl viltingai žiūriu į planus išleisti albumą jau šiais metais!“,- puikiomis naujienomis nudžiugina atlikėja.

 

Naująją Monikos Marijos kūrinio premjerą išgirsti gyvai pirmieji galimybę turės Šiaulių arenoje susirinkę klausytojai jau balandžio 27 dieną. Kartu su Monika Marija, penktajame turo koncerte pasirodys ir žymusis Vilniaus Bigbendas bei mylimiausi penktojo „Lietuvos balso“ sezono dalyviai.

 

Grįžti atgal

Ši svetainė naudoja slapukus, kad užtikrintumėte geriausią patirtį mūsų svetainėje.