Monika Marija savo pakvietimus į „Eurovizijos“ finalą atiduoda gerbėjams: „Artimųjų nuoširdžiai paprašiau nedalyvauti“

Monika Marija savo pakvietimus į „Eurovizijos“ finalą atiduoda gerbėjams: „Artimųjų nuoširdžiai paprašiau nedalyvauti“

 

Jau šiandien įvyks didysis „Eurovizijos“ finalas, kuriame šeši atlikėjai kovos dėl kelialapio į Lisaboną. Kauno „Žalgirio“ arena bus sausakimša – išparduoti visi bilietai ir vietos norintiems jau neliko. Ne paslaptis, kad kiekvienas finalistas gavo tam tikrą kiekį pakvietimų, kuriuos galėtų skirti juos palaikyti atvyksiantiems šeimos nariams ar draugams. Monika Marija savųjų pakvietimų nusprendė atsisakyti ir juos dovanoja finalą norintiems išvysti savo gerbėjams.

 

Atlikėja nustebina – savo šeimos narių ji nekviečia į nei vieną svarbų koncertą ar renginį. Jos artimieji tiek „Lietuvos balso“ projekto metu, tiek „Eurovizijos“ atrankų filmavimuose dalyvauti negalėjo pačios Monikos Marijos prašymu.

 

„Prieš pasirodymą dažniausiai labai nuoširdžiai artimųjų paprašau nedalyvauti, nes taip galiu labiau atsipalaiduoti – pasirodydama prieš šeimą, draugus daug labiau jaudinuosi, nenoriu nuvilti tų žmonių, man daug lengviau dainuoti, kai jaučiu publiką kaip vieną visumą ir nėra vienų akių, į kurias norėčiau atsisukti“,- atskleidžia atlikėja.

 

Monikos Marijos šeima neabejotinai nepraleidžia nei vieno jos pasirodymo ir supranta jos norą scenoje išlikti ramiai.

 

„Nesvarbu, kad jų nebūna salėje ar arenoje, mano tėvai visuomet stebi visus mano pasirodymus. Jų patarimas šiandienos finalui paprastas – tiesiog nesijaudinti, padaryti geriausiai kaip galiu, nemąstyti apie tai, kiek žmonių mane stebi finale ar kiek žmonių prie šio projekto dirba ir tuomet viskas bus gerai“,- sako Monika Marija.

 

Nenorėdama atlikėja prasitaria, jog paskutinės dienos iki finalo nebuvo pačios lengviausios, o didelis koncertų ir repeticijų tempas sugebėjo kaip reikiant išvarginti. Tokiais momentais, Monika Marija prisimena  dar „Lietuvos balse“ iš savo mokytojo Donato Montvydo išgirstą patarimą.

 

„Eidama į sceną visada prisimenu Donato žodžius: „eik į sceną su ramybe”. Primenu sau, koks geras jausmas dainuoti, kai dainuoji iš širdies ir nesijaudinti. Tai padeda man susikaupti ir atėjus padaryti viską, ką galiu“,- sako Monika Marija.

 

Savuosius pakvietimus į šio vakaro „Eurovizjos“ finalą Monika Marija atiduota ištikimiausiems gerbėjams – juos galima laimėti „Lietuvos balso“ Facebook paskyroje paskelbtame konkurse. Šį vakarą pirmuoju numeriu pasirodysianti atlikėja, nuoširdžiai tiki savo daina ir mano, jog šis vakaras bus tas, kuomet jos pasirodymu galutinai patikės ir visi žiūrovai.

 

 

Grįžti atgal

Ši svetainė naudoja slapukus, kad užtikrintumėte geriausią patirtį mūsų svetainėje.