Monika Marija rengia fanų susitikimą dėl kilnaus tikslo

Monika Marija rengia fanų susitikimą dėl kilnaus tikslo

 

Žinoma atlikėja ir projektų „Lietuvos balsas. Vaikai“ bei „Lietuvos balsas. Senjorai“ mokytoja Monika Marija rengia pirmąjį susitikimą su savo gerbėjais. Liepos 11-ąją „Ibis Vilnius Centre“ viešbutyje vyks akustinis Monikos Marijos koncertas, skirtas kilniam tikslui – surinkti lėšų instrumentui, skirtam Vilniaus Balio Dvariono dešimtmetės muzikos mokyklos auklėtinei.

 

Šios muzikinės nepelno siekiančios iniciatyvos idėja užsimezgė Monikai Marijai, kaip klausytojai, aplankius pirmąjį „Ibis Music“ organizuotą koncertą ir atradus šiltą ryšį su „Ibis Music“ komanda, siekiančia atverti duris muzikiniams talentams bei dalintis džiugia emocija ne tik su viešbučio, bet ir su miesto svečiais ir gyventojais. Tai bus antrasis „Ibis Stage“ koncertų ciklo renginys, kuriuo siekiama laužyti stereotipus, kad viešbučio paskirtis – tik užsienio svečių apgyvendinimas.

 

Nors bilieto į šį muzikos ir pokalbių vakarą kaina nėra apibrėžta, renginio svečiai bus kviečiami aukoti Vilniaus Balio Dvariono dešimtmetės muzikos mokyklos auklėtinei Karolinai, svajojančiai įsigyti kankles. Monika Marija mielai pasirašys ant savo albumų, kuriuos, kaip ir marškinėlius su atlikėjos simboliu, bus galima įsigyti viso renginio metu. Dalis už parduotus albumus surinktų lėšų taip pat keliaus į šiai muzikinei iniciatyvai skirtą sąskaitą, o visi aukojusieji galės laimėti įvairių prizų renginyje vyksiančioje loterijoje.

 

Pasirinkimą bendradarbiauti su muzikos mokykla pakomentavo „Ibis Vilnius Centre“ atstovė Indrė Leškuvienė, kuri tiki, jog šios iniciatyvos dėka, gabi moksleivė galės tobulintis ir tęsti muzikinį kelią ne tik Balio Dvarionio mokykloje, bet ir už jos ribų.

 

„Balio Dvariono muzikos mokyklą pasirinkome todėl, kad tai – ilgametes tradicijas, didelę meilę muzikai puoselėjanti ir didžiausia pagal moksleivių skaičių muzikos mokykla Lietuvoje. Norėjosi prisidėti prie bent vieno iš 2000 talentų augimo“,- sakė Indrė Leškuvienė.

 

Monika Marija nebūgštavo, kad tik renginio dieną pirmą kartą susitiks su muzikos mokyklos auklėtine, kuriai skiriama parama.

„Tikiu, kad kiekvienas žmogus gali būti artimas, tik ne visi gauna galimybę susipažinti tarpusavyje. Kiekvieną naują pažintį, kaip ir šį susitikimą, priimu kaip naują iššūkį – man įdomu, kur jis mane nuves ir ko išmokys“,- sako atlikėja.

 

„Ibis“ viešbutis, be muzikos, dėmesį skiria ir kitoms sritims – atsakingam vartojimui, negalią turinčių asmenų įdarbinimui, kitų meno šakų atstovams. Ne atsitiktinai šio paramos koncerto metu bus atidaryta dailės pedagogikos studentės Mantės Jociūtės darbų paroda. Po koncerto klausytojai galės ne tik pasidairyti po parodą, fotografuotis su Monika Marija, bet ir užduoti jiems rūpimus klausimus, skirtus dainininkei.

 

Pasirinkimą ne tik koncertuoti, bet ir organizuoti susitikimą su gerbėjais iniciavusi Monika Marija pripažino, kad ši idėja jau kurį laiką sukosi jos galvoje.

„Buvimas scenoje pareikalauja daug energijos, tačiau publiką ją grąžina su kaupu! Pagalvojau, kad pasisveikinimų ar fotografavimosi po koncertų nepakanka, norėtųsi pažinti – skirti daugiau laiko žmonėms, kurie pakeitė mano gyvenimą. Tikiu, kad laimės skleidimas aplinkiniams yra kiekvieno mūsų vidinės laimės sudedamoji dalis.“,- kalbėjo atlikėja.

 

Susitikimas su gerbėjais vyks šį ketvirtadienį, 19 val. „Ibis Vilnius Centre“ viešbutyje, įsikūrusiame Rinktinės g. 18. Artimiausiuose Monikos Marijos planuose – koncertas Nidos evangelikų liuteronų bažnyčioje liepos 12 d., muzikos klube „Vandenis“ Palangoje liepos 13 d. ir  Žagarės vyšnių festivalyje liepos 20 dieną.

Grįžti atgal

Ši svetainė naudoja slapukus, kad užtikrintumėte geriausią patirtį mūsų svetainėje.