Monika Marija pristato naują kūrinį „Tavo rankose“

Monika Marija pristato naują kūrinį „Tavo rankose“

 

Šiais metais išrinkta geriausiu šalies balsu, surengusi grandiozinį nugalėtojos turą po didžiąsias Lietuvos arenas, patekusi į „Eurovizijos“ atrankų finalą, nustebinusi nauju vasaros turu „Safe Zone“, laimėjusi „šlagerių karalienės“ titulą ir užėmusi pirmą kartą į Lietuvą atkeliavusio projekto „Lietuvos balsas. Vaikai!” mokytojos kėdę – šie metai Monikai Marija išties ypatingi. Muzikinės svajonės toliau siekianti ir žaibišku greičiu išpopuliarėjusi atlikėja šiandieną nudžiugina dar viena naujiena – nauju kūriniu „Tavo rankose“.

 

„Visada tikėjau, kad viskas priklauso tik nuo tavo paties pastangų ir tavo gyvenimas visada tavo rankose, gali kurti jį kokį tik nori. Tik paėmusi į rankas savo pačios svajonę ir dariusi viską, kad jos pasiekčiau, šiandien esu ten, kur visada norėjau būti“,- apie dainos prasmę kalba atlikėja.

 

Pati Monika Marija šiuos metus neabejotinai vadina vienais sėkmingiausių ir pripažįsta, kad dar niekuomet nebuvo tokia laiminga. Tačiau neslepia- didžiuliai pasiekimai ne jos vienos nuopelnas.

 

„Tikrai negaliu sakyti, kad tai, ką dabar turiu, pasiekiau viena. Bet galiu pasidžiaugti, kad priėmiau ir iki maksimumo išnaudojau visas pasitaikiusias galimybes bei buvau apdovanota tik pačiais nuoširdžiausiais ir talentingiausiais žmonėmis aplinkui. Dabar – viskas tik mano pačios rankose ir tik nuo manęs priklauso, ar šią sėkmę sugebėsiu išlaikyti “,- apie savo sėkmės receptą kalba atlikėja.

 

„Labiausiai mane motyvuoja žmonės. Prisipažinsiu, man iš tiesų labai reikia palaikymo. Yra žmonių, kuriuos į priekį stumia nesėkmės, jie nori pasitaisyti, įrodyti kažką sau, padaryti dar geriau. Aš nesu tas žmogus. Aš pati jaučiu savo klaidas, jas išgyvenu, stengiuosi keistis.Tačiau iš šeimos, draugų, klausytojų, komandos išgirsti atsiliepimai, jų palaikymas ir paskatinimas yra tai, kas suteikia man turbo jėgų kiekvieną dieną ir gali priversti kalnus nuversti“,- atskleidžia Monika Marija.

 

Monika Marija išduoda, kad būtent pergalė „Lietuvos Balse“ visiškai apvertė merginos gyvenimą aukštyn kojomis ir kaip reikiant pakoregavo būsimus atlikėjos planus ir darbus.

 

„Greičiausiai būčiau kibusi į mokslus ir ieškojusi savo kelio toliau. Muzika niekada nebuvo mano „nulemtoji” profesija – bet tikiu, kad muzika man yra vienintelis gyvenimo būdas! Už tai niekada nesistengiu priversti kažką atsitikti, man daug labiau patinka, kai kartais kai kurie dalykai teka sava vaga ir atsitinka tada, kai ateina jų laikas“,- sako Monika Marija.

 

Atlikėja džiaugiasi – pirmą kartą naujoji daina, tūkstantinei miniai gyvai nuskambės jau rugsėjo 2 dieną, Vilniaus Rotušės aikštėje įvyksiančiame didžiausiame šalyje nemokamame rudens pradžios festivalyje FREE FEST, kuriame ji pasirodys kartu su ryškiausiomis muzikos pasaulio žvaigždėmis.

 

„Kartu su didžiule komanda ruošiame išskirtinį šou, kuriame pirmą kartą gyvai nuskambės ir naujoji daina, neabejoju, kad žiūrovas šiuo pasirodymu bus maloniai nustebintas“,- su entuziazmu apie būsimą pasirodymą kalba Monika Marija.

Grįžti atgal

Ši svetainė naudoja slapukus, kad užtikrintumėte geriausią patirtį mūsų svetainėje.