Monika Marija pristato dainą „Safe Zone”: „Dabar žinau, kas yra mano saugi zona”

Monika Marija pristato dainą „Safe Zone”: „Dabar žinau, kas yra mano saugi zona”

 

„Lietuvos balso“ penktojo sezono nugalėtoja Monika Marija pristato premjerą – pirmąjį solinį kūrinį „Safe Zone“. Naujasis autorinis atlikėjos kūrinys intriguoja – jo posmuose tikra pačios atlikėjos santykių istorija. Šiandieną Monika Marija jau šypsosi – nors istorija ir visai šviežia, šis įvykis jai toks ironiškas ir juokingas, jog jau gali sau leisti būti atvira su savo klausytoju.

 

Atlikėja pasidalino savo istorija –  pagrindinis jos veikėjas muzikantas vaikinas, su kuriuo pati Monika Marija su pertraukomis bendravo net aštuonerius metus. „Per šį laiką daug visko įvyko, bet atsikrausčiau į Vilnių ir galiausiai pamiršau visas peripetijas ir vardus merginų, kuriomis buvau pakeista“,- nieko neslėpdama su šypsena pasakoja Monika Marija.

 

„Jei gaudavau netikėtą žinutę po poros metų tylos, būdavo aišku, kad kažkas įskaudino ir aš turėčiau „sušluoti“ visus likučius. Taip atsitiko ir šį kartą. Nežinau kodėl, matyt norėdama tikėti žmogaus gerumu, išklausiau visų atsiprašymų, ašarų ir pažadų, ir patikėjau, kad žmogui tikrai reikia pagalbos. Beveik mėnesį bendravome per kelių tūkstančių kilometrų atstumą ir žadėjome susitikti, kol… atėjo susitikimo diena ir ne tik mano muzikantas, bet ir visi gražūs planai išgaravo“,- pasakoja Monika Marija.

 

Atlikėja pripažįsta dar naiviai maniusi, jog nutiko kažkas blogo, bet po kelių dienų sulaukė iš bičiulio nuotraukos, kurioje muzikantas įamžintas restorane sėdintis su buvusia mergina. Ta pačia dėl kurios „išdaigų“ visą mėnesį  ir guodėsi Monikai Marijai.

 

„Instinktas viduje kvietė verkti, bet, kad likau nustebinta – nepasakyčiau. Galiausiai atsisėdau ir parašiau Safe Zone, apie žmogų, kuris „tikrajai meilei“ tiek metų dalino pažadus, bet galiausiai bailiai grįžo pas savo saugią zoną, kad ir kaip ji buvo su juo pasielgusi“,- dainos gimimo istoriją jau su šypsena pasakoja Monika Marija, patikindama, kad pati savąją saugią zoną taip pat jau surado.

 

„Dabar žinau, kur, o gal reikėtų sakyti kas tokie yra mano tikroji saugi zona, ir kas yra tikrai mylintis ir drąsus vyras“,- šypsosi atlikėja.

 

Naują meilę suradusi Monika Marija, paklausta ar kitas kūrinys bus skirtas jos išrinktajam, juokdamasi patikina, kad jos kūriniai gimsta iš emocijos, tad kiekvienam – savas laikas.

 

„Noriu palaukti, kol muzika ir žodžiai ateis patys, man svarbu, kad daina turėtų savo istoriją ir savo sentimentus, todėl ir noriu savo dainas rašyti pati. O savo draugui jokių dainų pastaruoju metu nerašiau – kol kas esu pyragų kepimo ir kelionių planavimo fazėje. Tiesiog sakau ir darau viską čia ir dabar, nenoriu ant mūsų uždėti antraštės ar pavadinimo“,- šypsosi Monika Marija.

 

Grįžti atgal

Ši svetainė naudoja slapukus, kad užtikrintumėte geriausią patirtį mūsų svetainėje.