Monika Marija Paulauskaitė apie save atskleidė niekam nežinomus faktus

Monika Marija Paulauskaitė apie save atskleidė niekam nežinomus faktus

 

Šį sekmadienį Vilniaus „Siemens“ areną drebins grandiozinis „Lietuvos balso“ finalas, kuriame keturi geriausi šalies balsai susikaus dėl išsvajoto titulo. Pusfinalyje absoliučia žiūrovų balsų lydere tapusi Monika Marija Paulauskaitė, tvirtai žino – finale ji parodys, kodėl būtent ji nusipelnė geriausio balso titulo.

 

„Finale parodysiu viską, ką įmanoma – trys dainos bus visos skirtingos – dainuosiu trimis skirtingomis kalbomis, skirtingo žanro kūrinius, kurie bus labai skirtingi tiek vokaline, tiek pačio apipavidalinimo prasme“,- intriguoja Monika.

 

Finalistė įsitikinusi – jos gerbėjas tas žmogus, kuris supranta muziką ir kartu su ja tiki, kad projekto laimėtojas turi būti tas, kuris žavi būtent balsu.

 

„Manau, kad mano klausytojas yra gerą muziką mėgstantis žmogus. Iki projekto pati nebuvau įsitikinusi dėl savo nišos, bet dabar manau, kad ją atradome ir parodėme gan aiškiai. Nesistengiu daryti šou, tačiau tai nereiškia, kad mano pasirodymas dėl to nukenčia – kartais vienam stovėti scenoje yra žymiai sunkiau, nei apsuptam dekoracijų ar kitų žmonių. Tad jei klausytojas tai supranta ir vertina, manau, jis ir balsuos už tokį pasirodymą“,- sako Monika.

 

Ne daug Monikos Marijos gerbėjų projekte žino, kad merginos talentas dainuoti – tikrai ne vienintelis, o pati Monika, prieš finalą išduoda faktus, kurių daug kas net neįtarė.

 

„Esu multipotencialitė – negaliu gyventi nepradėdama kažkokių naujovių, neieškodama naujų darbų ar neišbandydama sferų, kuriuose dar neturiu susidariusi savo nuomonės. Taip iki šiol išbandžiau ne tik daugybę rankdarbių rūšių, bet ir tapybą, fotografiją, makiažus, darbą su plaukais, mokausi 7 kalbų, dievinu keliones į naujus, nematytus kraštus, dirbu renginių vedėjos darbą, mokiausi groti fortepijonu, gitara, būgnais ir t.t. Dabar radau naują veiklą, nekantrauju išbandyti nagų meną, kad ir kaip juokingai tai skamba – manau, kad ir šis darbas yra labai savotiškas ir įdomus“,- atskleidžia Monika.

 

Humoro jausmo nestokojant ir iš savęs nebijanti pasijuokti finalistė nustebina ir išduodama savo keistenybės, kurių jos gerbėjai, net neįtartų.

 

„Esu pamišusi dėl tvarkos namie – draugai ir šeima žino, kad pas mane geriau nieko nejudinti iš vietos ir nepalikti savo pėdsakų,- juokdamasi sako Monika ir atskleidžia vieną iš savo baimių, – Labai bijau kalbėtis telefonu.“

 

Tačiau laimėjus „Lietuvos balso“ finalą šią baimę Monikai tikrai tektų pamiršti – nugalėtojo projekte laukia ne tik didžiulis žiniasklaidos dėmesys ir nesibaigiantys skambučiai, bet ir koncertinis turas po Lietuvą su Vilniaus Bigbendu bei LNK įsteigtas prizas – penkiolika tūkstančių eurų. Kam išleistų šį piniginį prizą, Monika taip pat pasvajoja.

 

„Kaip buvau sakiusi per interviu, gavus tokius pinigus „panaudoti” juos kažkam iškart yra prastas sprendimas. Tikriausiai, kad kiekvienas kažkiek investuosime į save, tik kiekvienas skirtingai – vieni keliaus, kiti įrašinės albumą.  O aš visą gyvenimą nuo vaikystės svajojau atidaryti savo gyvūnų prieglaudą, kur gyvūnai nebūtų žudomi, be abejo, dabar to nesugebėčiau padaryti, bet kažkaip prisidėti prie tos minties vis tiek labai norėčiau“,- savo svajonę išduoda finalistė.

 

Įspūdingi Monikos Marijos Paulauskaitės pasirodymai finale – jau šį sekmadienį, 19:30 tiesiogiai iš Vilniaus „Siemens“ arenos, per LNK.

Grįžti atgal

Ši svetainė naudoja slapukus, kad užtikrintumėte geriausią patirtį mūsų svetainėje.