Monika Marija M.A.M.A renginyje pasirodė su paskutinę naktį siūta suknele

Monika Marija M.A.M.A renginyje pasirodė su paskutinę naktį siūta suknele

 

„Lietuvos balso“ nugalėtoja Monika Marija Paulauskaitė, vos pasibaigus grandioziniam projektui, nedingsta iš pramogų pasaulio – penktadienio vakarą ji, kartu su kūrybos namų ELITAZ prodiuseriu Gediminu Jauniumi pasirodė ant M.A.M.A. raudonojo kilimo.

 

 

Elegancija tviskanti Monika Marija išdavė – įspūdinga jos suknelė pasiūta paskutinę naktį prieš renginį dizainerės Dianos Vapsvės. „Šiuo metu, mano muzikiniame gyvenime vyksta daug naujienų, tad ne viskam užtenka laiko. Taip nutiko, kad šį kartą, suknelės klausimą sprendėme paskutinę minutę. Džiaugiuosi, kad dizainerė Diana Vapsvė, skyrė naktį prieš renginį ir šią suknelę pavertė tokia, kokios ir norėjome“,- šypsosi Monika Marija, kurios vakaro įvaizdį kūrė stilistė Milda Metlovaitė.

 

 

Monika Marija, visą savo įvaizdį patikėjusi profesionalams, pripažino, kad vieną įvaizdžio detalę, visuomet pasilieka tik pačiai sau. „Makiažą visuomet darausi pati, nes, kad ir kaip tobulai kažkas kitas atliktų šį darbą, pasidariusi makiažą pati, aš jaučiuosi savimi, o tai suteikia pasitikėjimo“,- sako profesionalius makiažus jau ne vienerius metus kurianti Monika Marija.

 

 

Užsiminusi apie naujienas muzikiniame gyvenime, Monika Marija išdavė – jau kitą savaitę, ji muzikos pasaulį žada sudrebinti intriguojančia žinia. „To niekas nelaukia ir niekas nesitiki. Bet neabejoju, kad ši žinia bus dėmesio centre bent du mėnesius“,- trumpai, paklausta apie Monikos Marijos žadamas naujienas sako ELITAZ atlikėjų vadybininkė Silvija Jaunienė, patikindama, kad šia žinia nustebins jau ateinantį antradienį.

Grįžti atgal

Ši svetainė naudoja slapukus, kad užtikrintumėte geriausią patirtį mūsų svetainėje.