Monika Marija  „Lietuvos balsas. Vaikai“ finalistams prognozuoja stulbinančią karjerą

Monika Marija  „Lietuvos balsas. Vaikai“ finalistams prognozuoja stulbinančią karjerą

 

Didžiulio populiarumo šalyje susilaukęs ir vienu žiūrimiausių pramoginiu projektu tapęs „Lietuvos balsas. Vaikai“ jau šį sekmadienį išrinks pirmojo sezono nugalėtoją. Dėl šio titulo ir dešimties tūkstančių eurų piniginio prizo susikaus šeši galingiausi šalyje vaikų balsai.

 

Kiekvienas mokytojas į sceną žengs su dviem stipriausiais savo komandų dalyviais ir žada paruošti pasirodymus, priversiančius stebėtis net didžiausius skeptikus. Mokytojai užtikrinti – taip dainuojančių vaikų Lietuva dar nematė ir Vilniaus „Siemens“ arenoje žada surengti visiškai nevaikišką šou.

 

Monika Marija šį sekmadienį finale pasirodys su dviem stipriausiais savo dalyviais –  vienuolikamečiu operos solistu Pauliumi ir profesionalumu bei galingu vokalu visus pakerėjusia dvylikamete Milėja.

 

„Paulius yra kažkas unikalaus. Ne tik jo balsas, bet ir taip, kaip jis elgiasi scenoje – jis ją supranta, kaip suaugęs žmogus ir kaip patyręs operos solistas. Kokią duotum užduotį, jis priims ją kaip iššūkį ir susitvarkys su bet kuo. Todėl šiame finale noriu Paulių parodyti ne tik kaip profesionalų operos solistą. Bet ir pastatyti jį į ne tokią patogią padėtį. Iš kurios žinau, kad jis išsisuks, kaip tikras profesionalas“,- apie išskirtinio vokalo Paulių kalba Monika Marija, kuri su abiem savo dalyviais didžiajam finalui ruošia ir įspūdingus duetus.

 

„Milėja jau dabar yra visiška nugalėtoja. Man pačiai garbė su ja dainuoti. Būdama tokia jauna ji jau gali paruošti bet kokią dainą, daug geriau nei dauguma šalies atlikėjų. Ji labai visapusiška – ji gali dainuoti tiek lyriškas dainas, tiek hitus, šokinius kūrinius, nesvarbu –  angliškai ar lietuviškai, kartu šokti ar griauti viską ant scenos. Aš net neabejoju, kad ateityje ji bus žinoma atlikėja, nepasaint ar ji taps nugalėtoja ar ne“,- sako Monika Marija, kuri kartu su finaliste sekmadienį atliks ir vieną iš savo kūrinių, prieš kurį prireiks net specialiai paruošti arenoje susirinkusią publiką.

 

„Ruošiamės kiekvieną dieną po kelias valandas. Vaikai dirba ne tik su mūsų projekto komanda, bet ir individualiai, su savo vokalo mokytojais. Esu tikra, kad bent jau mano finalistai į sceną žengs visiškai pasiruošę ir parodys tai, ko Lietuva dar tikrai nematė“,- užtikrinta projekto mokytoja.

 

„Viskas ką turiu daryti tai kovoti už pergalę ir už tai ką noriu pasiekti. Turiu kovoti už viską. Linkiu sau susikaupti ir kaip mano mokytoja sako, pagriebt juos už gerklės, laikyt ir paleist tik tada, kai baigsis pasirodymas. Aš labai noriu laimėti ir žinau, kad reikia žiūrovą įtraukti į dainą, kad jis pajaustų tai, ką jaučiu aš“,- šypsosi finalistė Milėja.

 

Įspūdingas finalo šou jau šiandien 19:30 Vilniaus „Siemens“ arenoje ir tiesiogiai per LNK.

 

Grįžti atgal

Ši svetainė naudoja slapukus, kad užtikrintumėte geriausią patirtį mūsų svetainėje.