Monika Marija dalinasi atostogų akimirkomis: „Pati stebiuosi kaip iki šiol nenukritau nuo uolos”

Monika Marija dalinasi atostogų akimirkomis: „Pati stebiuosi kaip iki šiol nenukritau nuo uolos”

 

Dar šiais metais laimėjusi „Lietuvos Balso” penktąjį sezoną ir iškovojusi nugalėtojos titulą, Monika Marija sugebėjo žaibišku greičiu išpopuliarėti ir susirinkti savo gerbėjų armiją. Atlikėja jau surengė pirmą sėkmingą nugalėtojos turą po Lietuvą, išleido pirmąjį singlą „Safe Zone” ir dirba prie naujo albumo, kuris pasirodyti turėtų jau šį rudenį.

 

 Birželio pabaigoje Monikos Marijos laukė ir visiškai naujas iššūkis – Mokytojos kėdė pirmą kartą šalyje startavusiame LNK projekte „Lietuvos  Balsas. Vaikai!”, kuris televizijos eterį išvys kitų metų sausį. 

 

Po intensyvių projekto filmavimų ir pirmojo atlikėjos vasaros turo „Safe Zone” koncerto įvykusio Palangoje, Monika Marija rado laiko ilgai planuotoms atostogoms. Su širdies draugu šokėjumi Vladislavu, su kuriuo susipažino dar dalyvaudama „Lietuvos Balso“ penktajame sezone, atlikėja pirmą kartą drauge išvyko į saulėtąją Maljorką.

 

„Laukia daug koncertų, tai pat tęsime ir mano „Safe Zone” vasaros turą, tad norėjau pailsinti balsą, „pasikrauti baterijas”, įgauti įkvėpimo ir su polėkiu grįžti namo. Nemeluosiu – muziką per šias dešimt dienų norėjau truputį pamiršti. Ne todėl, kad būčiau nuo jos pavargusi, o tam, kad namo galėčiau grįžti pilnu pajėgumu!”,- sako Monika Marija, skaičiuodama paskutines atostogų dienas.

 

Vis dar Maljorkoje esanti atlikėja sako, jog savo pasirinkimu vykti būtent į šią salą labai džiaugiasi, per daugiau nei savaitę atostogų porai pavyko pamatyti daugybę žadą atimančių vietų ir įspūdingų vaizdų. Kartu su draugu atlikėja ne tik apkeliavo salą bei ilsėjosi nuo visų darbų, bet ir pamatė naktinį salos gyvenimą. Tiesa, pati Monika Marija pripažįsta, jog labiau nei audringi vakarėliai ar gulėjimas po saule, atlikėjai patinka atrasti naujas vietas, pažinti šalies kultūrą ir istoriją.

 

„Apkeliavome jau beveik visą salą , tačiau grįžti norėtųsi dar ir dar, atrodo, kad čia visada galima atrasti kažką naujo”,- įspūdžiais dalinasi Monika Marija.

 

 Atlikėja pripažįsta, kad net ir pati stebisi, kad visa kelionė einasi labai sklandžiai. „Man pačiai net keista, kaip iki šiol kur nors nepasiklydau ar nenukritau nuo uolos”,- juokiasi Monika Marija, dalindamasi gražiausiais vaizdais iš aplankytų vietų.

 

Vos tik grįžusi į Lietuvą atlikėja poilsiui laiko jau nebeturės. Jau šį penktadienį Vilniaus „Vasaros terasoje” jos laukia dar vienas vasaros turo „Safe Zone” koncertas, kuriame akompanuojant gyvo garso grupei skambės naujausias atlikėjos singlas bei unikalų skambesį įgausiantys geriausi vasaros hitai. Spalvingas atlikėjos koncertas liepos 21 dieną taip pat skambės ir Šventojoje, o rugpjūtį –  Kaune, Klaipėdoje bei Palangoje.

 

Grįžti atgal

Ši svetainė naudoja slapukus, kad užtikrintumėte geriausią patirtį mūsų svetainėje.