Monika Marija atskleidė vasaros planus – pradės naują koncertinį turą

Monika Marija atskleidė vasaros planus – pradės naują koncertinį turą

 

Prieš porą savaičių pirmąjį singlą pristačiusi „Lietuvos Balso“ nugalėtoja Monika Marija, sustoti nežada nei akimirkai. Atlikėja jau įrašinėja naujas dainas dar šiais metais planuojamam albumui ir ruošia dar negirdėtą muzikinę programą vasarai. Monika Marija pripažįsta – iki pergalės Balse, jos vasaros būdavo visai kitokios.

 „Iki šiol mano atostogos būdavo labai įvairios, esu gan universalus žmogus poilsio klausimu. Dažnai atostogas leisdavau Kelmėje, su šeima kiekvieną dieną važiuodavome prie ežerų, kartais važiuodavome prie jūros, taip pat kelias vasaras iš eilės su sese vykdavome pagyventi į Paryžių, kartais likdavau Vilniuje ir dirbdavau“,- pasakoja Monika Marija.

 

Tačiau dar sausį nugalėjus „Lietuvos Balso“ projektą, pasikeitė ne tik atlikėjos muzikinis gyvenimas, bet ir vasaros planai. Balandį užbaigusi savo pirmąjį koncertinį turą po Lietuvą su Vilniaus Bigbendu, gražiausiu balsu tituluota viena sėkmingiausių jaunosios kartos atlikėjų Lietuvoje pradės išskirtinį ir spalvingą vasaros turą. Palangoje, Kaune ir Vilniuje, atlikėja pristatys programą „Safe Zone”, kurioje skambės naujausias atlikėjos singlas bei unikalų skambesį įgausiantys geriausi vasaros hitai. Kartu su naujausiais kūriniais, Monika Marija klausytojus nudžiugins ir dainomis, kurios penktame “Lietuvos Balso” sezone įrodė, jog galingam atlikėjos vokalui prilygti negali niekas.

 

„Ši vasara nusimato darbinga – turiu daug planų, daug koncertų, šiais metais norime išleisti albumą, tad daug laiko užima kūryba, taip pat laukia ir mano „Safe Zone” turas, tad nusprendžiau, kad jei ilsėtis, tai tik taip, kad trumpam galėčiau nuo viso to pabėgti kiek toliau“,- artimiausiais planais dalinasi Monika Marija.

 

Iškart po pirmojo koncerto, kuris įvyks balandžio 20 d. Palangos „Vandenio“ klube, atlikėja su širdies draugu nusprendė pabėgti į saulėtąją Maljorką.

 

„Ilgai mąsčiau, kaip čia suderinti poreikį pailsėti ir norą kuo daugiau pamatyti kelionėje, tad galiausiai su mano draugu išsirinkome Maljorką, kur be proto gražu, šilta, yra ir paplūdimys, ir žadą atimančių maršrutų. Kiekviena vasara man – visada kitokia. Pažįstu daug žmonių, kurie kiekvieną kartą vyksta pailsėti į tą pačią šalį, daro kažką tradiciško. Bet pati iki šiol jokios tradicijos sau dar neatradau, dažniausiai palieku viską likimui“,- savo planus atskleidžia Monika Marija.

 

Iškart po atostogų atlikėjos laukia net trys suplanuoti koncertai – po pasirodymo Palangoje, liepos 13 dieną atlikėja koncertuos Vilniaus „Vasaros terasoje“, o rugpjūčio 3 dieną „Adform kiemelyje“ vasariška muzikine programa džiugins kauniečius.

Grįžti atgal

Ši svetainė naudoja slapukus, kad užtikrintumėte geriausią patirtį mūsų svetainėje.