Monika Marija atskleidė naujosios dainos vaizdo klipo užkulisius

Monika Marija atskleidė naujosios dainos vaizdo klipo užkulisius

 

Monika Marija jau kitą trečiadienį žada itin lauktą premjerą – ji pristatys pirmąjį savo solinį kūrinį „Safe Zone“. Iki premjeros likus mažiau nei savaitei, atlikėja dalinasi naujos dainos klipo filmavimo akimirkomis, kuriose galima išgirsti ir naujojo kūrinio akordus.

 

„Safe Zone“ – autorinis pačios Monikos Marijos kūrinys, kurio žodžiuose atlikėja pasakoja tikrą ir dar ne taip seniai išgyventą santykių istoriją.

 

 „Dainos pavadinimas – Safe Zone, labai atvirai, apie tikrą žmogų iš mano gyvenimo, kuris grįžo į (o gal reikėtų sakyti „pas”) savo „saugią zoną” tam, kad nereiktų susidurti su jokiais iššūkiais ir netektų niekuo rizikuoti. Ar bent jau taip atrodo jam… Bet juk klaidų nedaro tik tie, kurie išvis nieko nedaro”,- dabar jau šypsodamasi, pusę lūpų apie dainos žinutę pasakoja Monika Marija.

 

Pirmajame atlikėjos vaizdo klipe  – kadrai iš dinamiško dabartinio Monikos Marijos muzikinio gyvenimo, į kurį didžiulius pokyčius atnešė šių metų pergalė „Lietuvos Balse“. Tokia klipo idėja, Monika Marija perteikia tai, ką dainos pavadinimas reiškia pačiai atlikėjai.

„Šios dainos klipas, tai mano pačios saugi zona – mano draugai, šeima, scena, klausytojai, darbas, užkulisiai, visi mylimi žmonės, dėl kurių aš rizikuočiau viskuo. Būtent jie yra mano variklis ir mano didžiausias įkvėpimas. Tai – priminimas man, kad neturiu ko gailėtis ir kad gyvenime niekada nieko gailėtis ir nereikia”,- pirmąsias detales apie kitą trečiadienį pasirodysiantį vaizdo klipą išduoda Monika Marija.

 

Naujame klipe Moniką Mariją bus galima pamatyti net trijuose visiškai skirtinguose įvaizdžiuose. Kiekvienas jų turi savotišką reikšmę, nusakančią atlikėjos asmenybės puses, kurios dar ne visos pažįstamos jos klausytojui.

 

„Visi trys įvaizdžiai tarsi atspindi skirtingas mano puses, skirtingas nuotaikas. Manau, kad žmogus negali būti vienpusis – visi esame sudėtingos asmenybės, nereikia bijoti savęs keisti pagal tai, kaip jaučiamės”,-  sako Monika Marija

 

Pirmojo atlikėjos kūrinio ir klipo premjera klausytojus pasieks jau gegužės 16 dieną. Kartu su dainos paleidimu, Monika Marija žada atskleisti ir tikrąją dainos posmuose nugulusią istoriją.

 

 

Grįžti atgal

Ši svetainė naudoja slapukus, kad užtikrintumėte geriausią patirtį mūsų svetainėje.