Monika Liu vėl stebina: pirmą kartą tiesioginiame televizijos eteryje bus panaudota papildytos realybės technologija

Monika Liu vėl stebina: pirmą kartą tiesioginiame televizijos eteryje bus panaudota papildytos realybės technologija

Dainininkė, mėgstanti šokiruoti savo pasirodymais. Spalvinga, charizmatiška, stebinanti, laužanti standartus ir žinanti, kaip kaskart pasirodymą paversti nepamirštamu. Kiekvieną kartą linkusi stebinti skirtingais ir drąsiais įvaizdžiais, įspūdingu vokalu ir netikėtais šou sprendimais. Tokia yra Monika Liu, žadanti šį šeštadienį 21.00 val. tiesioginiame TV3 eteryje įrodyti, kad scenoje jai nėra jokių limitų.

 

Nacionalinių technikos apdovanojimų „TECH TOP 2016″ scenoje Monika Liu taps pirmaja dainininke Lietuvoje, kurios pasirodymui tiesioginiame eteryje bus naudojama papildytos realybės technologija. „Papildyta realybė susideda iš dviejų esminių elementų – natūralaus, kameros fiksuojamo vaizdo ir dirbtinių, iš anksto numatytų, kompiuteriu sugeneruotų efektų, kuriais papildomas natūralus vaizdas. Tai technologija, reikalaujanti ne tik daug kūrybiškumo, bet ir gebėjimo aktoriui ar atlikėjui, kurio veiksmai bus papildyti virtualiais elementais, tiksliai atlikti numatytus veiksmus gyvai”, – pasakoja inovacijų ekspertas Almantas Dulkys.

 

Per Monikos Liu pasirodymą TV3 žiūrovai turės galimybę matyti dvi realybes: tikrąją, bei tą, kuri realiu laiku bus transliuojama įspūdingame, net 20 metrų aukščio ir 10 metrų pločio, „Siemens” arenos lubas siekiančiame ekrane. Šiuos vaizdinius transliuos speciali, priešais atlikėją pastatyta „papildytos realybės” kamera, kuri programinės įrangos pagalba ekrane tiesiogiai transliuojamą šou papildys spalvingais fantastiniais figūrų miražais ir vaizdiniais, reaguojančiais į kiekvieną dainininkės bei jos komandos judesį.

 

Apdovanojimų ceremonijos režisierius Šarūnas Kirdeikis išduoda: „Tai bus vienas laukiamiausių ir tuo pačiu sudėtingiausių pasirodymų šiame renginyje. Išbandysime technologiją, jau vien dėl kurios bus verta stebėti šį šou net tiems, kurie technika ir inovacijomis per daug nesidomi. Visa komanda spaudžia save būti toliau, nei buvome vakar šou dizaino srityje. Šiuo pasirodymu vienu žingsniu žengsime į ateitį”.

 

„TECH TOP 2016″ šou prodiusuojanti kūrybos namų „Elitaz” komanda sako, kad technologinė kartelė išsikelta itin aukštai: naudojamos inovatyviausios šių metų technologijos, projekcijos, interaktyvi scenografija ir dar nematyti vizualiniai sprendimai. Kokiais dar pasirodymais žada nustebinti techniškiausiu metų šou tituluojami nacionaliniai technikos apdovanojimai „TECH TOP 2016″, paaiškės jau šį šeštadienį 21.00 val. tiesiogiai per TV3.

 

Nacionaliniai technikos apdovanojimai „TECH TOP 2016″ – šeštadienį 21.00 val. tiesiogiai per TV3!

Grįžti atgal

Ši svetainė naudoja slapukus, kad užtikrintumėte geriausią patirtį mūsų svetainėje.