„Meilutės“ miuziklas išdykavo populiariame sostinės Vilniaus gatvės bare

„Meilutės“ miuziklas išdykavo populiariame sostinės Vilniaus gatvės bare

Vėlų ketvirtadienio vakarą, vieną populiariausių barų sostinės Vilniaus gatvėje sukrėtė netikėtas įvykis – kelios minutės iki vidurnakčio, šešios seksualiai apsirengusios merginos įsiveržė į vidų ir nieko nelaukusios  užsilipo ant baro. Suglumę svečiai su nekantrumu laukė, to, kas įvyks, o lauke buvę praeiviai, per langus pamatę netikėtą merginų poelgį, suplūdo į baro vidų, norėdami išvysti daugiau.

 

Lygiai dvyliktą valandą, užtilus bare grojusiai muzikai, pasigirdo visiems gerai pažįstamos „Big spender“ dainos akordai, o merginos atliko dar negirdėtą lietuvišką šios dainos versiją. Nuskambėjus paskutinei kūrinio natai, merginos lyg niekur nieko, paliko barą, o jo svečiai sužinojo, jog tai – rugsėjo 28 dieną įvyksiančios miuziklo „Meilutė“ išdaigos, kurio pagrindiniame vaidmenyje sužibės penktojo „Lietuvos balso“ sezono dalyvė bei miuziklų aktorė Kristina Radžiukynaitė, Vitorio vaidmenyje stebins atlikėjai Tadas Juodsnukis ir Justinas Lapatinskas, o Oskaro personažą įkūnys Tomas Žaibus.

 

„Miuziklo aktoriai – jauni, talentingi ir drąsūs, todėl kartu sumanėme visuomenę supažindinti su „Meilutės“ miuziklu drąsiai ir gal kiek netikėtai. Miuziklas išties labai kokybiškas ir intriguojančio turinio. Vakarykštės išdaigos metu pristatėme vieną scenų, kuri atskleidžia šio miuziklo viliojančius atspalvius. Ant baro atliktas kūrinys „Big spender“, tai vienas tų įsimenamų epizodų, kuriuos puikiai atpažįsta miuziklų gerbėjai ir neabejotinai viena tų melodijų, kurias niūniuosite po premjeros“,- apie netikėtu būdu pristatytą miuziklą „Meilutė“ pasakoja jį koprodiusiuojantis kūrybos namų Elitaz prodiuseris Gediminas Jaunius.

 

G. Jaunius atskleidžia, jog kartu su miuziklo prodiusere Gyte Bartos, tokių popup stiliaus miuziklo pristatymų jie yra sugalvoję dar ne vieną, todėl Vilniaus miesto praeiviai nustebinti netikėtų performansų bus dar ne kartą. „Iki rugsėjo 28 dienos įvyksiančios premjeros sostinėje verta atidžiau dairytis – galite tapti įtraukiančių pristatymų liudininkais“,- intriguoja G. Jaunius.

 

 

 

Grįžti atgal

Ši svetainė naudoja slapukus, kad užtikrintumėte geriausią patirtį mūsų svetainėje.