MeidĖ

Meidė, ką tik iškovojusi pergalę projekte „Lietuvos balsas“ 2021, žiūrovus papirko savo mistiškumu. Rodos, iš fantazijų ir pasakų pasaulio atkeliavusi mergina vieną po kito pateikė netradicinius muzikinius ir įvaizdžio sprendimus. Scenos kostiumai, kuriuos dažnai Meidė gamina kartu su mama, stebina ne tik galutiniu rezultatu, bet ir panaudotomis medžiagomis, pavyzdžiui, suknelės, sukonstruotos iš gėlių ir perukų, nuo aprangos ant plaukų ir akių vokų sutūpę drugiai ir pan.

 

Aštuoniolikmetės aistra fantastikai padarė didelę įtaką Meidės asmenybei – mergina ne kartą yra minėjusi, kad scenoje ji nesiekia būti tiesiog graži, jos tikslas – perteikti personažą, kuris kartais būna paslaptingas, kartais – naivus, o kartais net kraupus ir bauginantis. Svarbu, kad jis – magiškas! Save Meidė vadina svajokle. Galbūt dėl to jos netradicinės mintys skverbiasi į mistiškus piešinius, o vizijos ir sapnai dažnai persikelia ant scenos.

 

Pirmoji atlikėjos daina „Monstras“ sukelia įvairialypius jausmus, tačiau neabejotina, kad Meidės kūryba yra persmelkta keisto pojūčio, nusakančio nepritapėlio santykį su pasauliu. Vis tik Meidė renkasi ne stengtis pritapti, o būti savimi.

 

Ši svetainė naudoja slapukus, kad užtikrintumėte geriausią patirtį mūsų svetainėje.