Martas Kalendra iš moterų namų keliasi į Vilniaus įmonių biurus: “Dabar jau pasislėpti neturėsite progos!”

Martas Kalendra iš moterų namų keliasi į Vilniaus įmonių biurus: “Dabar jau pasislėpti neturėsite progos!”

 

Rugsėjo 23 d.  startuoja #BEACTIVE savaitė –  Europos komisijos iniciatyva, propaguojanti sportą bei fizinį aktyvumą visoje Europoje. Prie kasmet rengiamos iniciatyvos, šiais metais prisijungia ir kūrybos namų Elitaz prodiusuojamas muzikinis projektas „Lietuvos balsas“, kurio dalyvių gretose – sportui neabejingi profesionalai.

 

Didžiausias jų – antrojoje laidoje Džordaną Butkutę sužavėjęs Martas Kalendra, kuris šiame projekte atskleidė, jog prieš metus metęs saugų reporterio darbą žiniose ir tapęs moterų treneriu į namus padarė gudrų žingsnį, kuris padėjo pritraukti žiniasklaidos susidomėjimą ir nutiesė kelią tikrosios svajonės link – būti scenoje. Marto kelias scenoje dar tik prasidėjo, tačiau sporte vaikinas jau ne naujokas – jo vedamos treniruotės jau spėjo susilaukti daug žinomų moterų dėmesio ir pagyrų, o pats Martas visą kitą savaitę savo treniruotėmis stebins jau ne tik jas.

 

Jau šį sekmadienį, „Lietuvos balso“ Facebook tiesioginėje transliacijoje,  laidos reklaminių pertraukų metu, kartu su žymiąją projekto reportere Agne Juškėnaite bus duotas startas projeko prisijungimui prie #BEACTIVE akcijos. Žinoma vlogerė Agnė Juškėnaitė kartu su Martu Kalendra, visą ateinančią savaitę lankysis jau ne moterų namuose, o skirtingose Vilniaus įmonėse, kuriose, darbuotojų pietų pertraukų metu, ves specialias treniruotes. Šios, beje, taip pat bus ypatingos – sujungiančios du pagrindinius dalykus: muziką ir sportą.

 

„Priversiu žmones pajudinti kūną, nes prasidėjus šaltajam metų periodui labiau aptingstame, užsidarome namuose, sėdime prie kompiuterių ar televizoriaus. Aš ateisiu pas jus ne į namus kaip esu įpratęs, bet į jūsų darbo vietas, tad pasislėpti neturėsite progos, mielieji. Kadangi esu dar ir atlikėjas mankštinsimės muzikos ritmu! Būkime aktyvūs visada, kad vėl sugrįžus vasarai nereikėtų bijoti veidrodžio! Pajudėkim!“,- ragina Martas Kalendras, kviesdamas vilniečius noriai prisijungti prie sporto savaitės, kuri šiais metais nustebins ne vieną šimtą nieko nesitikinčių Vilniaus miesto įmonių darbuotojų.

 

Jau šį sekmadienį #BEACTIVE startuos ir tiesioginėje transliacijoje „Lietuvos balso“„Facebook“ kanale ir sportuoti kvies projekto dalyvius, pirmadienį reporterė Agnė Juškėnaitė, kartu su Martu Kalendra lankysis Socialinių mokslų kolegijoje, kurioje kartu pratimus atliks ne tik studentai bet ir dėstytojai.  Antradienį komandos tikslu taps Vilniaus kultūros, pramogų  ir sporto rūmai, kur drauge mankštinsis naujojo miuziklo „Meilutė“ aktoriai, trečiadienį prie treniruočių prisijungs visa „Topo Centro“ komanda, o penktadienis taps aktyvesniu Lietuvos valstybinio simfoninio orkestro kolektyvui, su kuriuo kartu mankštinsis ir dirigentas Gintaras Rinkevičius! Kaip skirtingiems kolektyvams seksis prisidėti prie #BEACTIVE savaitės, pamatyti ir prisijungti pajudėti kartu galės ir žiūrovai, per pietų pertraukas vyksiančių tiesioginių transliacijų metu, kūrybos namų Elitaz „Youtube“ kanale nuo 12:00 iki 15:00 valandos.

 

Grįžti atgal

Ši svetainė naudoja slapukus, kad užtikrintumėte geriausią patirtį mūsų svetainėje.