Mantas Jankavičius apie „Lietuvos balsas. Vaikai“ projektą: „nusisukus klausydavai ir negalėdavai patikėti, kad dainuoja ne suaugęs žmogus“

Mantas Jankavičius apie „Lietuvos balsas. Vaikai“ projektą: „nusisukus klausydavai ir negalėdavai patikėti, kad dainuoja ne suaugęs žmogus“

 

Jau šiandieną, 19:30 per LNK itin laukta premjera – televizijos eterį pasieks pirmoji „Lietuvos balsas. Vaikai!” laida. Unikalus projektas startuoja su kultinėmis „aklosiomis perklausomis“, kuriose Manto Jankavičiaus, Monikos Marijos ir Donato Montvvydo kėdes atsukti bandys vaikai.

 

Mokytojai patikina – kai kurie iš dalyvių žiūrovus ypatingai nustebins savo balsais, kurių dalis skamba geriau nei populiariausių šalies atlikėjų.

 

„Turime tokių talentingų vaikų, kad atsisėdusi į mokytojos kėdę ir juos išgirdusi, net nesupratau, kas dedasi. Išgirdau, kaip jie dainuoja ir negalėjau patikėti nei savo ausim, nei akim. Kai jie sako, kad jiems devyni, vienuolika ar dvylika metų net sunku patikėti, jie atrodo daug vyresni, tuo labiau iš to, kaip jie dainuoja ir bendrauja – jie yra visiškos asmenybės“,- įspūdžiais iš aklųjų perklausų dalinasi pirmą kartą mokytojo kėdę išbandanti penktojo „Lietuvos balso“ sezono nugalėtoja Monika Marija.

 

„Aklosiose perklausose turėjome tokių siurprizų, kad aš net negalėjau įsivaizduoti, kad tokių dalyvių čia sulauksime, ar, kad jie sugebės taip profesionaliai valdyti balsą, kad nusisukus juos bus sunku atskirti nuo suaugusio žmogaus“,- sako projekto mokytojas Mantas Jankavičius, kuris geriausiems balsams prisivilioti į savo komandą, buvo pasitelkęs ne vieną taktiką.

 

Šį sekmadienį Mantas Jankavičius sugebės nustebinti net kolegas. Norėdamas į savo komandą prisikviesti berniuką, kuris scenoje ne tik sužavėjo ypatingu vokalu, bet ir repavimo galimybėmis, Mantas Jankavičius privertė mokytojus ir žiūrovus išsižioti, kai scenoje pradėjo repuoti pats.

 

„Sakot man nepatinka repas? Jūs palaukit! Muzikantai, duokit beat‘ą!”,- lipdamas ant scenos šauks Mantas Jankavičius ir priblokš visus improvizuotu repo numeriu, norėdamas įrodyti, jog sugeba dainuoti visais įmanomais stiliais.

 

Tačiau tai – ne viskas, kam bus pasiryžę projekto mokytojai kovodami dėl stipriausių projekto balsų. Ką dalyviams žadės ir ko arenoje imsis Donatas Montvydas, Mantas Jankavičius ir Monika Marija ir kaip skambės tie, kurių talentu negalėjo patikėti mokytojai – jau šiandieną 19:30 per LNK.

 

 

Grįžti atgal

Ši svetainė naudoja slapukus, kad užtikrintumėte geriausią patirtį mūsų svetainėje.