LNK skelbia apie projekto „Šokio revoliucija“ pagrindinį prizą

LNK skelbia apie projekto „Šokio revoliucija“ pagrindinį prizą

 

Naujame LNK televizijos sezone jau šį rudenį, televizijos eterį  pasieks dar vienas „Lietuvos balso“ prodiuserių rengiamas televizijos projektas „Šokio revoliucija“. Jau dabar naujasis projektas vadinamas moderniausiu pasaulyje šokių formatu, žiūrovui šokį leisiančiu pamatyti 360 laipsnių kampu.

 

„Projektą filmuos šimtas dvidešimt televizijos kamerų. Dėl šios priežasties, įspūdingiausi kiekvieno šokėjo, dueto ar šokių kolektyvo šokio momentai bus stabdomi laike, kas leis atskleisti dar didesnį kiekvieno judesio grožį ir sudėtingumą. Esame pirmieji Europoje įsigiję šį inovatyvų projektą. Netrukus šokio revoliucija užkariaus visą pasaulį, todėl ypač smagu bus kartu stovėti šio reiškinio pirmagalyje“,- sako kūrybos namų Elitaz prodiuseris Gediminas Jaunius.

 

Registracija į kokybiškiausią šalyje šokių projektą vis dar vykdoma, o prodiuseriai laukia visų šokių stilių profesionalų. Šiandieną skelbiama ir dar viena žinia – dalyviai rungsis ne tik dėl geriausiųjų vardo ir pirmojo šalyje „Šokio revoliucijos“ nugalėtojo titulo, bet ir įspūdingo LNK įsteigto piniginio prizo  –  penkiolikos tūkstančių eurų.

 

„Solidus prizas, teksiantis nugalėtojui, aišku, bus paskata ir svarus indėlis į būsimąją „Šokio revoliucijos“ nugalėtojo karjerą, bet svarbiausia šiame šou – ne prizas. Artėjantis LNK projektas – unikali dovana ne tik dalyviams, bet ir žiūrovams, tikras perversmas televizijos pasaulyje“,- sako LNK programų direktorius Jurgis Jefremovas.

 

Projekto teisėjais, dar kitaip vadinamais „meistrais“ naujame projekte taps ryškiausi šokio pasaulio etalonai. Tik jų balsai projekto metu spręs, kas taps „Šokio revoliucijos“ nugalėtojais. Prodiuseriai intriguoja – pirmuosius meistrų kėdes užimsiančius vardus atskleisti žada jau kitą savaitę.

Grįžti atgal

Ši svetainė naudoja slapukus, kad užtikrintumėte geriausią patirtį mūsų svetainėje.