LNK pradeda atrankas į penktąjį „Lietuvos balso“ sezoną

LNK pradeda atrankas į penktąjį „Lietuvos balso“ sezoną

Pasaulinio fenomeno „The Voice“ dalis – muzikinis projektas „Lietuvos balsas” sugrįžta jubiliejiniam sezonui ir skelbia dalyvių atrankos pradžią.  Jau rudenį LNK eteryje startuos penktas kokybiškiausio muzikinio šou sezonas.

 

Projekto vyriausiasis prodiuseris Gediminas Jaunius sako, kad po sezono pertraukos „Lietuvos balsas” sugrįžta ypač atsinaujinęs. „Tai bus pats geriausias „Balso“ sezonas.  Surinkome tikrą mokytojų svajonių komandą – keturios muzikos pasaulio asmenybės žiūrovams garantuos užburiantį šou. Dalyvių laukia maloniai sunkūs pasirinkimai – jei jiems atsisuks daugiau nei vienas mokytojas, bus tiesiog labai sunku pasirinkti – visi jie didžiules koncertines sales renkantys publikos numylėtiniai ir profesionalai. Nekantrauju, kol galėsiu atskleisti jų vardus, tačiau šiemet tai padarysime ypatingu būdu, todėl teks palaukti”, – sako kūrybos namų „Elitaz“ prodiuseris Gediminas Jaunius ir žada, kad ryškių naujienų bus ir daugiau.

 

Atranka į „Lietuvos balsą“ jau paskelbta LNK televizijos internatiniame puslapyje.

 

„Dainuojantys žmonės nuolat atakuoja „Lietuvos balso“ paskyrą „Facebooke“ klausdami, kada pagaliau sugrįš „Lietuvos balsas“, todėl ypač džiugu paskelbti, kad atrankos prasideda. Jei svajoji apie didžiulę sceną ir nori dainuoti pritariant profesionaliai gyvos muzikos grupei, jei didžiulė auditorija tave traukia kaip magnetas – tai tavo geriausias šansas yra „Lietuvos balsas. Jau penkti metai stebiu, kaip šis projektas talentingiems žmonėms atveria vartus į platų, galimybių kupiną muzikos pasaulį ir tai visuomet jaudina”, – sako Gediminas Jaunius.
„Lietuvos balse” sužibo gausus būrys šiandien populiarių atlikėjų: tenoras Paulius Bagdanavičius po pergalės „Lietuvos balse“ sėkmingai tęsia solinę karjerą ir koncertuoja su grupe „El Fuego”, pirmojo sezono nugalėtoja Julija Jegorova gali pasidžiaugti soline karjera ir aktyvia koncertine veikla su grupe „Magnit”. Trečiojo sezono nugalėtoja Justina Budaitė kaip tik šiuo metu pristatė savo naują dainą, prodiusuotą Donato Montvydo. Pastaraisiais metais sėkmė vis aplankydavo Donato Montvydo komandą – jo favoritės laimėdavo šou. Atrodo, kad užsimezgusi muzikinė draugystė tarp Justinos ir Donato tik įgauna pagreitį, Donatas mielai kviečiasi jaunąją atlikėją į savo koncertinius turus, ją globoja Martyno Tylos atlikėjų agentūra. Ketvirtojo sezono nugalėtojos ir vienos šių metų nacionalinės „Eurovizijos“ atrankos favoričių Kotrynos Juodzevičiūtės galingam balsui paklūsta įvairaus žanro muzika, kuri atveria įvairių Europos šalių muzikos rinkų duris. Mergina aktyviai koncertuoja užsienio šalyse atlikdama džiazo programas, Lietuvoje Kotryna nuolat kviečiama koncertuoti  didžiuose televizijos projektuose ir masiniuose renginiuose. Tai tik keleto „Lietuvos balso“ atradimų sėkmė, projekte sužibo ir daug kitų dabar šalies muzikinės scenos ateitimi  vadinamų dainininkų – Ieva Zasimauskaitė, Gabrielius Vagelis, Neringa Šiaudikytė, Monika Linkytė ir daugelis kitų.

 

Atsinaujinęs, ryškus ir kupinas staigmenų jubiliejinis „Lietuvos balso“ sezonas į LNK eterį sugrįžta rudenį. Dalyvio anketos ieškokite www.lnk.lt/Lietuvosbalsas

Grįžti atgal

Ši svetainė naudoja slapukus, kad užtikrintumėte geriausią patirtį mūsų svetainėje.