Litagros grupės jubiliejiniame šou „Derliaus istorija“ – žymiausi Lietuvos ir Baltijos šalių atlikėjai

Litagros grupės jubiliejiniame šou „Derliaus istorija“ – žymiausi Lietuvos ir Baltijos šalių atlikėjai

Ketvirtadienio vakarą Kėdainių arenos durų link nutiestas kilimas sužaliavo dėl ypatingos progos – daugiau nei du tūkstančiai žmonių susirinko į ilgai ruoštą, įspūdingą Litagros grupės jubiliejinę šventę. Žemės ūkio srityje,  25 metus dirbanti įmonė, sukauptą patirtį ir išskirtinį jubiliejų pažymėjo su išskirtiniu šou „Derliaus istorija“.

 

Apie pasirinktą šou koncepciją režisierius Šarūnas Kirdeikis pasakoja: „Šiuo šou perteikėme modernią žemės ir žmogaus draugystę. Litagra yra įmonė, turinti geriausią šio ryšio viziją jau daugelį metų. Pasirinkę pasakoti savotišką derliaus istoriją, tai, ką Lietuva turi geriausia: dainas, raštus, atlikėjus ir net tautinį kostiumą, perteikėme moderniai, supindami viską į vieną istoriją.“ Moderniai perteikti visas šou idėjas, renginį organizavę kūrybos namai Elitaz pasitelkė inovatyviausias technologijas: video mapping‘ą, kinetines struktūras, sugebančias vienu mygtuko paspaudimu keisti formas, modernius lazerius ir projekcijas.

 

Scenoje savo dainomis „derliaus istoriją“ pasakojo Lietuvos scenos žvaigždės: Merūnas Vitulskis, Rosita Čivilytė, Tadas Juodsnukis, Kotryna Juodzevičiūtė, Violeta ir Vilius Tarasovai, Gytis -Valickas Echoes, Paula Valentaitė, Girmantė Vaitkutė ir ypatingi svečiai iš Latvijos: Samanta Tina ir Lauris Reiniks, pastarojo pasirodymas scenoje tapo įmonės partnerių iš Latvijos dovana, už ilgametę ir sėkmingą partnerystę.

 

Atlikėjų atliekamos lietuvių liaudies dainos, tą vakarą įgavo modernų ir šiuolaikišką skambesį, kurį sujungti padėjo žinomo didžėjaus „Girių dvasios“ aranžuotės ir muzikiniai intarpai.„Mano kuriama muzika žmogų suartina su gamta, sujungia lietuvį su jo lietuviškomis šaknimis, o archajinis skambesys perteikiamas per modernų elektroninį šokių muzikos stilių. Būtent tokias pačias idėjas ir norėjome perteikti šou metu.“, – sako „Girių dvasių“ pseudonimą turintis atlikėjas Evaldas Azbukauskas.

 

Viso šou metu, kartu su modernia derliaus istorija, buvo pasakojami ir įmonės gyvavimo etapai, o didžiausių ovacijų susilaukė netikėtas “Litagra” įmonių grupės valdybos pirmininko Gintaro Kateivos pasirodymas, įsikūnijus į legendinį Freddie Mercury. Sudainavęs keletą posmelių ir vėliau nutrauktas, šmaikštaudamas įmonės vadovas patvirtino: „Jūs liudininkai, ne kiekvienam lemta būti scenos žvaigdžėmis ir kievienas turi daryti tai, ką moka geriausiai. Todėl mes būsime žvaigždės srityje, kurioje tikrai žinome ką darome – žemės ūkyje!”. Palinkėjęs įmonei gyvuoti dar daug metų, G. Kateiva prasitarė, jog naująjį etapą nori pradėti su nauju įkvėpimu, tad šventės pabaigoje, kartu su iš palubės nuleistu tortu, iškilmingai buvo pristatytas ir naujasis „Litagra“ logotipas.

Grįžti atgal

Ši svetainė naudoja slapukus, kad užtikrintumėte geriausią patirtį mūsų svetainėje.