“LIETUVOS BALSU“ 2015 TAPO KOTRYNA JUODZEVIČIŪTĖ

Pagaliau paaiškėjo ketvirtojo „Lietuvos balso“ sezono nugalėtoja! Ja tapo šešiolikmetė iš Vilniaus Kotryna Juodzevičiūtė. Mergina nuo pat pradžių tikėjo savo sėkme ir kartais pagalvodavo apie saldžią pergalę, tačiau tai jai nebuvo svarbiausia. „Mano pagridinis tikslas – dalintis meile muzikai su žmonėmis. Noriu paliesti jų širdis, džiaugiuosi, jog man tai pavykto projekte „Lietuvos balsas““,  – neslepia džiaugsmo projekto dalyvė.

Mergina aiškių tikslų neturi, tačiau pasibaigus projektui ji su kitais dalyviais leisis į turą „Galingas balsas“ ir apsilanys Panevėžyje, Klaipėdoje, Vilniuje, Kaune bei Palangoje. „Vėliau ketinu atsipūsti trumpam Italijoje. Neplanuoju dar kol kas jokių koncertų, albumų ir dainų. Bet tikrai su muzika noriu sieti savo gyvenimą. Ir tai man bus ne ne tik hobis!”, – šypsosi pašnekovė.

Pirmosios vietos nugalėtojai atiteko ne tik išsvajotas titulas, bet ir 10 tūks. eurų grynais, kuriuos Kotryna ketina investuoti į studijas, 10 tūks. eurų vertės LNK reklaminis paketas bei legendinis „Shure“ mikrofonas, kurių Lietuvoje yra tik du.

Grįžti atgal

Ši svetainė naudoja slapukus, kad užtikrintumėte geriausią patirtį mūsų svetainėje.