Lietuvos balso vakarėlis – tik vienai nakčiai susikursiančiame didžiausiame naktiniame klube sostinėje

Lietuvos balso vakarėlis – tik vienai nakčiai susikursiančiame didžiausiame naktiniame klube sostinėje

 

Jau šiandien, Vilniuje vos vienai nakčiai susikurs didžiausias klubas sostinėje – Vilniaus Depe duris atvers skandalingiausias Naujųjų metų vakarėlis „Pink Criminal“. Būtent čia persikels oficialios „Lietuvos balso“ projekto uždarymo dūzgės, kuriose pergalę švęs ne tik projekto nugalėtoja tapusi Gerda, visa „Lietuvos balso“ komanda ir stilingiausi vilniečiai. „Pink Criminal“ vakarėlyje urbanistinėje erdvėje svečius šokdins SEL, Leonas Somovas, Justinas Jaruris, Monika Marija, Adeph ir kiti.

 

Skandalingiausiu metuose vadinamas vakarėlis taps simboliška nauja atlikėjo Egidijaus Dragūno muzikine pradžia – šiąnakt grupės SEL lyderis žada atidaryti naują savo karjeros etapą.

 

„Su grupe pasiilgom darbo ir pasiilgom muzikos. Tai taip simboliniu startu naujam mano muzikiniam etapui. Kursiu daug muzikos, grįšiu prie to, ką sugebu geriausiai“,- sako Egidijus Dragūnas, kuris „Pink Criminal“ vakarėlį drebinti žada jau po vidurnakčio.

 

Naujųjų vakarą scena priklausys ir net dviems „Lietuvos balso“ mokytojams – iki vidurnakčio publiką kaitins Justinas Jarutis, iškart po to – specialų šventinį muzikinį takelį paruošęs Leonas Somovas.

 

Justinas Jarutis juokiasi, jog, tai, ką jis atliks „Pink Criminal“ vakarėlyje bus staigmena visiems – atlikėjas iki pat šios minutės nežino, kuria programa žada nustebinti.

 

„Dar nenusprendžiau, ar daryti pusiau akustinę pusiau šokinę programą, ar tik tai šokinę, nes šią žiemą net keliuose naktiniuose klubuose išbandžiau ir maišytą programą, kurios metu keletą dainų atlikdavau akustine versija su gitara, tai sukurdavo ypatingą atmosferą, net ir pačiame triukšmingiausiame klube“,- sako Justinas Jarutis.

 

Justinas Jarutis patikina – 2018 metai jam patys sėkmingiausi iš visų turėtų, tad į 2019 žengia su tikslu išsaugoti visą tai, ko pavyko pasiekti šiemet.

 

„Noriu išsaugoti tai, ką pasiekiau ir toliau kilti į viršų. O sau linkiu truputį pristabdyti tempą, mažiau pykti ir labiau atsipalaiduoti“,- juokiasi Justinas Jarutis, kuris laikrodžiui mušant dvyliktą žada skubėti namo, kad naujuosius galėtų pasitikti su šeima.

 

Tuo tarpu „Pink Criminal“ vakarėlyje, lygiai vidurnaktį, svečius nustebins didžiulė staigmena ant bėgių, o su ja kartu  –  speciali Monikos Marijos programa.

 

„Naujuosius pasitiksime taip, kaip nesitiki niekas. Galiu tikrai pasakyti, jog mano įžengimas į „Pink Criminal“ erdvę bus tikrai įspūdingas. Su Leonu Somovu užkursime tikrą vakarėlį“,- žada Monika Marija.

 

Skandalingiausias Naujųjų metų sutikimas su pusnuogiais šokėjais, akrobatais, artistais bei ryškiausiomis 2018 muzikos žvaigždėmis – jau šiandien, nuo 21 valandos, Vilniaus Depe adresu Iešmininkų g. 17A.

Grįžti atgal

Ši svetainė naudoja slapukus, kad užtikrintumėte geriausią patirtį mūsų svetainėje.