Lietuvos balso stilistė Milda Metlovaitė išdavė, ką pamatė Džordanos Butkutės spintoje

Lietuvos balso stilistė Milda Metlovaitė išdavė, ką pamatė Džordanos Butkutės spintoje

Prasidėjus penktojo „Lietuvos balso“ sezono filmavimams, ne ką mažiau nei geriausių dalyvių balsai projekte aptarinėjimas ir stilius. Prie keturių raudonąsias mokytojų kėdes užėmusių mega žvaigždžių stiliaus dirba keturi skirtingi stilistai, kurie pasirūpina, kad mokytojų įvaizdis projekte pabrėžtų kiekvieno jų išskirtinumą. Aktorė bei dainininkė Inga Jankauskaitė savo įvaizdį patikėjo į dizainerės Olgos Filatovos-Kontrimienės rankas, Donato Montvydo stiliumi rūpinasi ne vienerius metus su juo dirbantis Marius Stanevičius, Leono Somovo drabužius parenka žinomos stilistės Ula KotrynaTulevičiūtė bei Emilija Dagytė, o štai Džordanos Butkutės įvaizdis patikėtas ekscentriškajai Mildai Metlovaitei.

 

Stilistė Milda Metlovaitė, tapusi ne tik Džordanos, bet ir visų į sceną lipančių dalyvių stiliste, sako, kad, nors atrodytų įtikti pačiai scenos karalienei turėtų būti nelengva, viskas yra priešingai – aprengti D. Butkutę jai vienas malonumas. „Su Džordana labai lengva dirbti, ji pati labai nori eksperimentuoti, pati mėgsta iššaukiantį įvaizdį ir tai yra tikra pasaka stilistui, nes tada tu gali sau leisti viską. Kuo labiau „crazy“ tuo labiau jai tai patinka.“- apie darbą su pop scenos diva atsiliepia Milda Metlovaitė.

 

Stilistė pasakoja, kad kiekvienam filmavimui atlikėjos drabužiai siuvami individualiai arba atrenkant jau sukurtus gražiausius dizainerių darbus, tačiau viena aprangos detalė visuomet keliauja išskirtinai tik iš pačios Džordanos spintos.  Džordana Butkutė jau anksčiau yra išdavusi, kad namuose turi išskirtinę batų kolekciją, kuriai yra skirtas net atskiras didžiulis kambarys, todėl stilistei ilgai galvoti, kur rasti prie drabužių derančius batus ilgai nereikia.

 

„Merginos atvažiuokite, pasidalinsiu. Aš neturiu tiek gyvenimo, kad sunešiočiau visus batus, kuriuos esu sukaupusi per tiek metų.”- juokdamasi sako D. Butkutė ir išduoda, kad visai šiai kolekcijai jos namuose yra skirtas net 25 kvadratinių metrų kambarys.

 

„Šitą faktą tai galiu tikrai patvirtinti –  batų kambarys egzistuoja, buvau jos spintoje ir jaučiausi, kaip atėjusi į muziejų. Toje spintoje gali pamatyti visiškai „kosminių“ dalykų, nuo komiksų piešiniais dailintų batų su nesuvokiamo dydžio platformomis iki batelių su deimantais. Ištikrųjų ten atėjus tiesiog atvimpa žandikaulis ir bet koks stilistas ten jaustųsi taip pat, kaip jaučiasi vaikas atėjęs į saldainių parduotuvę. Ir čia kalba eina ne tik apie batus. Džordana per tiek metų scenoje yra sukaupusi didžiulę papuošalų kolekciją. Ji be proto mėgsta išraiškingus, didžiulius aksesuarus, kurie traukia akį. Užtenka uždėti tokį vieną, kad sukurtum įspūdingą efektą. Ir tai yra Džordana“- šypsodamasi apie pop karalienės drabužių spintoje rastus „lobius“ pasakoja Milda Metlovaitė.

 

Kaip filmavimų metu atrodė scenos karalienė Džordana Butkutė ir kiti projekto mokytojai pamatyti galite nuotraukų galerijoje. O štai kaip atrodys ir kokiais įvaizdžiais žiūrovus nustebins projekto dalyviai išvysti galima bus jau rugsėjo 10 d. projektui pasiekus LNK televizijos eterį.

Grįžti atgal

Ši svetainė naudoja slapukus, kad užtikrintumėte geriausią patirtį mūsų svetainėje.