Lietuvos balso scenoje – tirolietiškai uždainavusi Viktorija Kajokaitė šokiravo mokytojus

Lietuvos balso scenoje – tirolietiškai uždainavusi Viktorija Kajokaitė šokiravo mokytojus

 

 

Unikalių balsų ir neeilinių vokalinių galimybių netrūks šio sekmadienio paskutinėjė „Lietuvos balso“ „aklojoje perklausoje“ – dar negirdėti balsai, savo pasirodymais stengsis pavergti mokytojų širidis ir užimti paskutines  vietas likusias jų komandose.

 

Niekam netikėtą ir pirmą kartą „Lietuvos balso“ istorijoje skambėsiantį pasirodymą čia surengs Viktorija Kajokaitė. „Country“ muzikos stiliumi uždainuvusi mergina, scenoje visų dėmesį prikaustys pradėjusi „jodelioti“.

„Lietuviškai šis dainavimo stilius vadinasi – tirolietiškas dainavimas. Angliškai- yodeling. Pirmą kartą šį dainavimą išgirdau per „Amerikos Talentus“. Užteko išgirsti pirmas frazes, ir tą pačią akimirką supratau, jog noriu taip išmokti. Man labai patiko šis dainavimas, tad vis klausiau įrašų internete ir pagaliau po kiek laiko išmokau tokiu stiliumi dainuoti pati“,- apie neįprastą dainavimo stilių pasakoja Viktorija Kajokaitė.

 

Tačiau toks mokytojus nustebinęs dainavimo būdas – ne vienintelis šios dalyvės talentas. Viktorija ne tik atlikėja, gebanti groti ne vienu muzikos instrumentu ir sukūrusi keliasdešimt savo dainų, bet ir profesionali fotografė bei rašytoja, jau spėjusi parašyti ir savo knygą.

 

„Knygą parašiau 2-3 metai atgal, užtrukau rašyti apie devynis mėnesius. „Pasinaudojau” šiuolaikinėmis paauglių ,,aktualijomis”, knygoje dominuoja santykiai su draugais, tėvais, jaunatviškos problemos, savižudybės problemos, taip pat neapsieita ir be romantikos“,- apie savo kūrinį pasakoja Viktorija. Vis tik kol kas dalyvė savo knygą yra išleidusi tik keliais egzemplioriais redagavimui, kad galėtų matyti, kaip jos vaizdas atrodys netolimoje ateityje.

 

„Ji bus išleista tada, kai turėsiu tam pakankamai pinigų, nes tai labai brangu. Siunčiau keletui leidyklų rankraštį, ir tikrai, atsiliepimų gavau ir labai gerų, ir žinoma kritikos, kas man, kaip jaunai kūrėjai, yra labai svarbu. Iš dešimties balų, knyga buvo įvertinta aštuonetu. Aštuonetu?! Tikrai? Juk tai nuostabu!“,- savo kūriniu didžiuojasi Viktorija Kajokaitė, vildamasi, kad jį įvertinti jau visai greitai galės ir kiti skaitytojai.

 

Viktorija patikina, kad šiuo metu išskirti vienos ir pagrindinės savo veiklos negalinti, tad ir muzika, kitaip nei daugeliui, jai nėra vienintelis tiklas ir kelias.

 

„Man viso šitos veiklos yra kaip oras, kuriuo aš kvėpuoju, ir jų dėka – esu tokia, kokia esu. Kiekvienoje situacijoje panaudoju atitinkamą veiklą, tad su visomis sieju savo gyvenimą ir negaliu savo gyvenimo įsivaizduoti tiek be muzikos, tiek be fotografijos, tiek be rašymo ar kūrybos. Tai neatsiejamos mano gyvenimo dalys“,- patikina dalyvė.

 

Viktorijos tikslas projekte nėra jį nugalėti. Dalyvės didžiausias noras – savo muzkos dalį įnešti į kiekvieną žmogų ir dovanoti tik pačias geriausias emocijas. Ar tiek užteks, kad Viktorijai atsisuktų projekto mokytojai ir ar toks dainavimo stilius pavergs jų širdis – jau šį sekmadienį, 19:30 per LNK.

 

Grįžti atgal

Ši svetainė naudoja slapukus, kad užtikrintumėte geriausią patirtį mūsų svetainėje.