„Lietuvos balso“ scenoje karaliauja dizainerių kurti drabužiai

„Lietuvos balso“ scenoje karaliauja dizainerių kurti drabužiai

Ką tik Klaipėdos „Švyturio“ arenoje prasidėjo grandiozinis „Lietuvos balso“ pusfinalis, kuriame šeši stipriausi dalyviai atliks geriausius pasaulio ir Lietuvos hitus ir kovos dėl kelialapio į finalą.  Kaip ir visose tiesioginėse transliacijose, „Lietuvos balsas“ įrodo, jog kokybės kartelė čia užkelta ne tik skambančiai muzikai, bet ir dalyvių stiliui.

Kiekvieną laidą, Balso dalyviai pristato įspūdingus įvaizdžius ir specialiai tik jiems kurtus kostiumus. Monika Marija Paulauskaitė šiandieną ruošiasi pritrenkti įspūdingu spindinčiu sidabro spalvos kostiumu, kuris suteiks dar daugiau angeliško blizgesiu, jos lūpomis skambančiam„Ave Maria“ kūriniui.

Visiškai kitoks nei įprasta, bus ir Gabijos Lokytės stilius – mergina scenoje pasirodys su didžiule šviesių plaukų kasa ir plunksnomis nusagstyta Luko Juodžio suknele. O bendram pasirodymui su Džordana Butkute, abi scenos divas rengia dizainerė Airida Skrickienė.

Gražvydas Sidiniauskas taip pat pasiruošęs šokiruoti – scenoje jis pasirodys su avangardiniu Thom Bara švarku su didžiule dizainerės Mortos Nakaitės skrybele.

KAIA ir Paulina Paukštaitytė šį kartą žavės kariškių stiliaus apranga, kurioje septyniolikametei Paulinai Paukštaitytei, kaip visada netrūks seksualumo – po chaki spalvos paltu, ji vilkės tik kristalais nusagstytas kelnaites ir palaidinę. KAIA aprangai blizgesnio taip pat netruks – jos dėvimos žalios kareiviškos kelnės nusagstytos masyviomis segėmis.

Paulinai Skrabytei šio vakaro pasirodymui, dryžuotą kostiumą specialiai pasiuvo su projektu bendradarbiaujanti dizainerė Diana Vapsvė.

Grįžti atgal

Ši svetainė naudoja slapukus, kad užtikrintumėte geriausią patirtį mūsų svetainėje.