Lietuvos balso sceną sudrebins „Žemaitukai“: „Norim sukurti šlagerių, kad klausytojai šypsotųsi“

Lietuvos balso sceną sudrebins „Žemaitukai“: „Norim sukurti šlagerių, kad klausytojai šypsotųsi“

 

Duetas Žemaitukai jau šį sekmadienį nustebins šeštosios „Lietuvos balso“ laidos žiūrovus. Linas Vaitkevičius ir Ovidijus Petrauskas scenoje nėra naujokai – jų grupę jau žino daugelis tautiečių. Tačiau muzikos studijas baigę vaikinai, laidos metu pripažins,  kad dabartinis muzikinis gyvenimas – nėra tai, apie ką gali svajoti didžiosios scenos norintis atlikėjas, todėl Lietuvos balsas gali būti vieta, kurioje įvyks didžiausias karjeros šuolis.

 

„Šiuo metu daugiausiai koncertuojame vestuvėse. Tai yra mūsų darbas ir gyvenimo būdas. Kaifuojame vestuvėse dėl to, kad pasirenka mus, mūsų klauso, vis girdim nuoširdžius pagyrimus, dainuodami matome susigraudinusius žmones, su jais galime bendrauti ir noriai tai darome“,- apie dabartinį muzikinį gyvenimą pasakoja vaikinai ir išduoda, jog vestuvių muzikantų darbas niekuomet negali apsieiti be linksmybių ir nuotykių.

 

„Teko dalyvauti ir muštynėse, ir meilės santykių aiškinimuose, ir duoti žmogui mikrofoną, kad negautum per ausį. Bet juk tai ir yra tokio darbo žavesys. Juk ir liaudies išmintis sako –  muzikantas turi vestis pamerges už kampo, nedainuoti neišgėręs samanės, prieš dainuodamas turi visą vakarą groti su akordeonu, tuo pačiu turi fotografuot, filmuot, linksminti, išnešioti karštus patiekalus ir dar kad būtų pigiai“,- juoko netramdo Žemaitukai, pripažindami, kad nors šis darbas jiems teikia malonumą, jų muzikinė svajonė siekia daug aukščiau.

 

„Mes norime dainuoti tas dainas, kurias sukūrėme patys, o ne svetimas, kurias tiesiog gražiai atliekame. Norime sukurti šlagerių, kad klausytojai šypsotųsi. Nemeluosim – norim šlovės, norim koncertų, norim kurti hitus, visko norim, kiekvieno iš Jūsų, kurie, galbūt skaitys šį tekstą. Pavergsim visų pirma balsais, tada, atkreipę klausytojo dėmesį, būsime ir nuoširdūs. O galbūt sekančiame etape ir išmoksim kelis šokių judesius“,- valiūkiškai intriguoja vaikinai.

 

Abu atlikėjai supranta, jog kelias iki šlovės – ilgas ir sunkus darbas, todėl yra pasiruošę padaryti viską, kad tą šlovę pasiektų kuo greičiau. „Šimtu procentu keisimės, eksperimentuosim, darysim viską, kad žmonės mus pamiltų, pažadam – viskas bus nuoširdu ir tikra“,- apie savo pasiryžimą užkariauti lietuvių širdis sako Žemaitukai. Tiesa, yra vienas dalykas, ko vaikinai žada tikrai nekeisti. „Dabar viskas modernėja, daug vienodų atlikėjų, kurie bando kopijuoti užsienio žvaigždes, mūsų pavadinimas, kaip ir nebeįsipaišo tarp moderniųjų. Bet mūsų galimybės ir užsispyrimas gali su jais lygiuotis, tad, tvirtu žemaičio žodžiu tariam – liksim Žemaitukai“,- paklausti ar pasiekus didžiąją sceną nekiltų noras savo grupės pavadinimą padaryti modernesniu, drąsiai atsako vaikinai.

 

Atlikėjai tikrai žino, kokį pranašumą turi prieš kitus dalyvius: „Kokybiško dueto du balsai skamba gražiau nei vienas. Aišku jei ir patys balsai geri, o mūsų, girdėjome, tikrai ne prasti. Turime tvirtą ir užsispyrusį žemaitišką charakterį, kuris padės mums eiti iki galo. O be visa to, juk dar turime šimtus jaunųjų, kurie pažadėjo mus palaikyti!”

 

Kaip Žemaitukams seksis„aklosiose perklausose“ ir ar jų duetas nuskambės taip, kad dėl jo atsisuktų visų mokytojų kėdės, pamatyti bus galima jau šį sekmadienį 19:30 per LNK.

Grįžti atgal

Ši svetainė naudoja slapukus, kad užtikrintumėte geriausią patirtį mūsų svetainėje.