Lietuvos balso pusfinalyje Žemaitukų narys Linas Vaitkevičius pasipiršo savo merginai

Lietuvos balso pusfinalyje Žemaitukų narys Linas Vaitkevičius pasipiršo savo merginai

Tiesiogiai iš sausakimšos Klaipėdos „Švyturio arenos“ prasidėjusi „Lietuvos balso“ pusfinalio transliacija, pateikė staigmeną – scenoje pasirodę Žemaitukai, savo kūrinio „Skinsiu raudoną rožę“ pabaigoje šokiravo visą areną. Ant vieno kelio priklaupęs dueto narys Linas Vaitkevičius, tūkstančių žiūrovų akivaizdoje, pasipiršo į sceną atvestai savo merginai Rūtai.

Arenoje esantys žiūrovai ėjo iš proto, o jo išrinktoji atsakė taip. Tokio Lino poelgio tiesioginiame eteryje nesitikėjo niekas, nors dar gruodžio mėnesį pasirodžiusiame straipsnyje, apie jo kolegos Ovidijaus sužadėtuves su savo mergina, Linas paatviravo, kad dabar ir jis jaučiantis spaudimą mat su Ovidijumi visuomet viską daro kartu ir net vienu metu susirado merginas, tad jei pateks į pusfinalį, gal šį žingsnį čia ir padarys.

Juokais praleisti Lino žodžiai, įrodė, kad žemaitiški pažadai nėra iš piršto laužti, o pats Linas, dar prieš prasidedant tiesiognei transliacijai sakė, kad jo mergina tokio jo poelgio tikrai nesitiki. „Ji absoliučiai nesitiki, galvoja, kad pasipuošti reikia tam, kad bus „afterparty“ po visko“, – kalbėjo Linas.

Paklaustas, ar mano, jog toks pasipiršimo būdas patiks jo mylimajai, Linas tik šypsosi: „Kuri mergina nenorėtų tokioje vietoje, tokią dieną gauti žiedo iš savo mylimojo? Baisu, bet įdomu!“

Linas Vaitkevičius išdavė, kad taip, kaip ir visus dalykus savo gyvenime, taip ir žiedą mylimajai rinko kartu su Ovidijumi. „Žiedą rinkausi pats, aišku su Ovidijaus pagalba, kaip ir visada!“,- sakė atlikėjas, kuris buvo tikras, kad šį vakarą jo išrinktoji net negalėtų pasakyti jokio kito atsakymo, nei taip.

„Dėl „ne“ net negalvoju, nes ne veltui keturis su puse metų laukiau, kad įsitikinčiau, kad mes vienas kitam skirti! Sausio 3  dieną buvo lygiai keturi su puse metų“,- šypsodamasis patikina Linas.

Žemaitukų ir kitų dalyvių kova dėl kelialapio į kitą sekmadienį įvyksiantį „Lietuvos balso“ finalą Vilniaus „Siemens“ arenoje vis dar vyksta tiesiogiai per LNK.

Grįžti atgal

Ši svetainė naudoja slapukus, kad užtikrintumėte geriausią patirtį mūsų svetainėje.