„Lietuvos balso“ pusfinalyje skambės naujasis Leono Somovo ir KAIA kūrinys

„Lietuvos balso“ pusfinalyje skambės naujasis Leono Somovo ir KAIA kūrinys

Jau nuo šio sekmadienio, „Lietuvos balsas“ pagaliau nusikels į didžiąsias arenas – sausio 7 dieną Klaipėdos „Švyturio“ arenos sceną drebins galingas pusfinalis, kuriame Gražvydas Sidiniauskas, Žemaitukai, Gabija Lokytė, Paulina Skrabytė, Monika Marija Paulauskaitė ir Paulinos Paukštaitytės bei KAIA duetas susikaus dėl galimybės patekti į didįjį finalą Vilniaus „Siemens“ arenoje.

 

Šou didžiojoje arenos scenoje žada būti išties įspūdingas – dalyviai ne tik pristatys savo konkursines dainas, tačiau ir pirmą kartą scenoje pasirodys kartu su savo mokytojais. Leono Somovo komandoje liko du dalyviai – Paulina Skrabytė bei Paulinos Paukštaitytės ir KAIA duetas. Pirmą kartą „Lietuvos balso“ sezone, projekte skambės paties dalyvio sukurta daina – Leonas Somovas, kartu su savo komandos narėmis atliks KAIA sukurtą dainą „Sustoja laikas (Meile)“. Dainos tekstą ir melodiją kūrė KAIA o visa muzikine dalimi pasirūpino Leonas Somovas.

 

„Nuo pat šio muzikinio konkurso pradžios visiems  dalyviams sakiau, kad kurtų ir išnaudotų šį dėmesio antplūdį. Ir būtent dabar pradedame rodyti, ką dar bendro nuveikėme per šį pusmetį“,- apie pirmąjį bendrą darbą su KAIA sako Leonas Somovas.

Vienas žymiausių muzikos prodiuserių sako tikintis KAIA kūrybiniu potencialu. „Kamilės muzikinis skonis yra labai artimas ir gerai suprantamas. Ji turi didelį potencialą, kurį norisi padėti auginti ir prisidėti prie kokybiškos ir įdomios muzikos atsiradimo. Lietuvoje tokio žanro, į kurį ji koncentruojasi, muzika yra dar labai jauna, todėl ši niša turi mažai konkurencijos ir labai daug vietos kūrybinei improvizacijai“,- sako Leonas Somovas.

 

Atlikėjos dainai sukurti žodžiai nėra atsitiktiniai –  tai pirmasis KAIA kūrinys, kuriame ji atvirai kalba apie savo santykius su širdies draugu. „Daina yra apie mano ir mano antrosios pusės rytus, dienas ir vakarus, apie tai, kaip jaučiuosi būdama su šiuo žmogumi. Daina kalba jam ir apie jį, apie mus. Man tai labai svarbus momentas, nes dar niekada taip atvirai ir nuogai nekalbėjau apie savo jausmus niekam“,- nuoširdžiai pripažįsta KAIA.

 

Apie asmeninius santykius atvirauti žiniasklaidoje nelinkusi mergina išduoda, jog šiltus jausmus savo antrajai pusei puoselėja jau daugiau nei metus. „Mes tiesiog esam kartu ir tai nuostabu, mes puikiai vienas kitą suprantame, jis labai palaiko mane kiekviename žingsnyje, globoja ir pataria“,- sako KAIA ir patikina, kad jos vaikinas dalyvauja ir visuose projekto filmavimuose, o taip pat atvyks ir į Klaipėdą, tad savo kūrinį atlikėja skirs būtent jam.

 

Tačiau kartu su KAIA, scenoje bus ir kitos dvi projekto dalyvės – Paulina Skrabytė ir Paulina Paukštaitytė. Abiems merginoms vos po septyniolika, tad ne nuostabu, kad ne visos dainoje skambančios patirtys ar jausmai joms gali būti pažįstami. Tačiau Paulina Paukštaitytė patikina, jog taip pat turi žmogų, kuriam galėtų skirti šią dainą.

 

„Nenoriu išduoti, kas šis žmogus, tačiau jis su manimi jau labai ilgai“, – intrigą palieka Paulina Paukštaitytė.

 

Kaip nuskambės bendras KAIA ir Leono Somovo kūrinys išgirsti ir pamatyti galima jau šį sekmadienį, 19:30 tiesiogiai iš Klaipėdos „Švyturio“ arenos ir per LNK.

Grįžti atgal

Ši svetainė naudoja slapukus, kad užtikrintumėte geriausią patirtį mūsų svetainėje.