„Lietuvos balso“ numylėtinė Eglė Jurgaitytė šokiravo – atkleidė tamsiąją populiarumo pusę

„Lietuvos balso“ numylėtinė Eglė Jurgaitytė šokiravo – atkleidė tamsiąją populiarumo pusę

 

Jau dabar LNK televizijos eteryje tieisiogiai iš Vilniaus „Pramogų“ arenos vyksta „Lietuvos balso“ ketvirtfinalis – dėl išlikimo ir patekimo į pusfinalį čia kovoja aštuoni stipriausi balsai: Nerijus Stankus, Gerda Šukytė, Milda Stasaitytė, Gabriela Ždanovičiūtė, Nombeko Augustė Khotseng, Žygimantas Matulas, Grėtė Eitmantytė ir Eglė Jurgaitytė.

 

Šiandieną dalyviai stebina ne tik įspūdingais pasirodymais, bet ir istorijomis, kurių dar negirdėjo niekas. Prieš pat kiekvieno jų pasirodymą, jų išpažintys vis labiau šokiruoja. Netikėta čia tapo ir Donato Montvydo komandos dalyvės bei žiūrovų balsų daugiausiai susilaukiančios Eglės Jurgaitytės istorija.

 

Ji išgarsėjo būdama vos dešimties metų, kuomet atstovavo Lietuvą vaikų „Eurovizijos“ konkurse Kipre ir su savo kūrybos daina iškovojo trečią vietą. Nuo tada visa Lietuva žinojo mažąją Eglutę. Tačiau tik dabar, dvidešimtmetė altikėja išdrįso atskleisti tiesą – šis laimėjimas jai atnešė ne tik žinomumą, bet ir skaudžiausius išgyvenimus.

 

„Laikotarpis po „Eurovizijos“ turėjo dvi puses: labai gerą pusę ir tą kitą – kurioje vaikai mokykloje vis rasdavo, kaip mane užsipulti. Ir stumdydavo ir daiktus atiminėdavo, o jei būdavo sniego, tai žinodavau, kad jei išeisiu į lauką mokykloje, visos sniego gniūžtės bus mėtomos į mane…“,- reportaže prieš savo pasirodymą kalbėjo Eglė Jurgaitytė.

 

Dalyvė pripažįsta, kad šitos patirtys jai buvo ypatingai skaudžios, kadangi vos dešimties metų, eidama dainuoti į sceną, ji žinojo, kad eina dainuoti žmonėms, o pamačiusi visai kitą to noro kainą, jai tai išgyventi buvo ypač sunku.

 

„Patyčios ir neigiami komentarai iš šalies, jauną žmogų gali uždaryti amžiams ir jis niekuomet nebenorės grįžti į sceną. Aš džiaugiuosi, kad ji nepametė to savo šviesulio, savo pozityvo ir gėrį nešančio jausmo. Ji vis dar tą turi“,- viena iš savo finalisčių džiaugiasi Donatas Montvydas.

 

Ir šiandien Eglė Jurgaitytė į sceną lips su šypsena ir įspūdingu pasirodymu savo šviesą vėl bandys perduoti žmonėms. Eglės, kaip ir kitų septynių dalyvių šiandieną, likimas tik žiūrovų rankose ir tik jie nuspręs ar ji pateks į pusfinalį, kuris įvyks kitą sekmadienį Šiaulių arenoje. Dramatiška išlikimo kova – jau dabar LNK televizijos eteryje.

 

Grįžti atgal

Ši svetainė naudoja slapukus, kad užtikrintumėte geriausią patirtį mūsų svetainėje.