Lietuvos balso nugalėtoja Ingos Jankauskaitės dalyvė – Gerda Šukytė

Lietuvos balso nugalėtoja Ingos Jankauskaitės dalyvė – Gerda Šukytė

 

Šiandieną tiesiogiai iš Palangos Koncertų salės įvyko didysis „Lietuvos balso“ finalas. Dėl galimybės vadintis galingiausiu šalies balsu susikovė keturios Donato Montvydo, Ingos Jankauskaitės, Justino Jaručio ir Leono Somovo dalyvės: Eglė Jurgaitytė, Gerda Šukytė, Gabriela Ždanovičiūtė ir Nombeko Augustė Khotseng.

 

Po pirmojo balsavimo etapo Gabriela ir Nombeko Augustė teisę kovoti dėl nugalėtojos titulo prarado – merginos užėmė ketvirtą ir trečią vietas žiūrovų balsų lentelėje.

 

Po prasidėjusio naujo balsavimo už dvi finalistes Eglę ir Gerdą, galutinėje žiūrovų balsų lentelėje dviguba persvara projektą nugalėjo šešiolikametė Gerda Šukytė iš Alsėdžių miestelio.

 

Projekte unikaliu fenomenu vadinama Ingos Jankauskaitės komandos dalyvė, kuri vienintelė ant kojų po savo pasirodymų keldavo visas šalies arenas,  savo pergale patikėti negalėjo – projekte niekuomet nemėgusi daug kalbėti ar net reikšti emocijas, po nugalėtojos paskelbimo ji nebegalėjo sulaikyti ašarų. Gerdai atiteko penkiolika tūkstančių eurų ir kontraktas su ELITAZ music.

 

Nulipusi nuo scenos, spaudos konferencijoje nugalėtoja sunkiai rinko žodžius.

 

„Tikrai nesitikėjau, tai yra kažkas vau. Iki pat dabar nieko neina suvokti. Labai džiaugiuosi ir dėkoju. Tikiuosi, kad kažką padarysiu iš savo muzikos jums ir galėsiu tuo atsidėkoti“,- kalbėjo Gerda Šukytė.

 

 „Sportinis interesas man kilo tik pabaigoje. Iš pradžių tai buvo tarsi eksperimentas. Laužėme stereotipus. Džiaugiuosi, kad kvailą ir nykų stereotipą sulaužėm, kad televiziją žiūri tik „kaimai“, asmenybė buvo jos stiprioji savybė. Tai ir nugalėjo“,- po pergalės kalbėjo Inga Jankauskaitė, kuri Gerdą iškart pakvietė dalyvauti ir būsimame jos koncerte „Žalgirio“ arenoje.

 

„Aš pirmą kartą susidūriau su tokiu tikrumu. Nėra autoritetų, nėra super vau reakcijų, atrodo, kad jai niekas nedaro įspūdžio ir visą tai yra natūralu ir nesumeluota“,- Gerdai gerų žodžių negailėjo Inga, kuri buvo vienintelė mokytoja, kuri  „aklosiose perklausose“ atsisuko nugalėtojai.

 

„Nereikia jaudintis, ateitis pati ateis. Mes padarėme didelį darbą ir tu esi pati geriausia, dabar reikia tik švęsti. Nedrįsk sustoti ir nedrįsk abejoti“,- savo dalyvei sakė Inga Jankauskaitė, paklausta, kas Gerdos laukia toliau muzikiniame kelyje.

 

Sėkmingą ateitį nugalėtojai piešė ir projekto prodiuseris Gedimnas Jaunius.

 

„Buvo įdomu stebėti, kaip Gerda tapo visos Lietuvos fenomenu. Intrigos buvo maža – nuo pradžių buvo aišku, kad tauta įsimylėjo Gerdą ir ta meilė tik didėjo. Tai yra tik jos pradžia, mes ja didžiuojamės“,- kalbėjo Gediminas Jaunius.

 

Ką veiks po šios pergalės? Gerda atsakė trumpai ir aiškiai: Eisiu pas mamą ir tėtį. Ir viskas.“

 

Grįžti atgal

Ši svetainė naudoja slapukus, kad užtikrintumėte geriausią patirtį mūsų svetainėje.