Lietuvos Balso nokautuose –  J. Jaručio ašaros, viešas atsiprašymas I. Jankauskaitės ir elektroninė L. Somovo aranžuota opera

Lietuvos Balso nokautuose –  J. Jaručio ašaros, viešas atsiprašymas I. Jankauskaitės ir elektroninė L. Somovo aranžuota opera

Šį trečiadienį Palangoje prasidėjo dvi dienas trukę „Lietuvos balso“ šeštojo sezono „nokautų“ etapų filmavimai – kiekvienos mokytojų komandos dalyviai suskirstyti kovoja trejetuose, iš kurių į kitą projekto etapą savo mokytojo komandoje žengs tik po vieną.

 

Filmavimo metu netruko emocijų – mokytojai žavėjosi dalyvių pasirodymais, o kai kurie iš jų mokytojus sukrėtė iš ties smarkiai.

 

„Tai buvo pirmas pasirodymas per kurį man pradėjo ašaroti akys, o patikėk, mane sugraudinti labai sunku. Nežinau, ką tu turi savyje, bet tavo akys, kurios atrodo žiūri į nieką ir tas, tarsi ant visų „dėjęs“ žvilgsnis, gal dėl to taip ir sužavėjo“,- apie penkiolikametės merginos pasirodymą, ant kojų sukėlusį visą areną kalbėjo Justinas Jarutis.

 

Akibrokštą pateikė ir dar vienas dalyvis – užlipęs ant scenos jis atliko savo mokytojo Leono Somovo aranžuotą ir netikėtą elektronikos prieskonį įgavusią operos ariją, palikusią ne tik areną, bet ir mokytojus be žado. Tačiau tai buvo ne vienintelis šio dalyvio netikėtumas. Pasinaudojęs proga, scenoje jis viešai atsiprašė Ingos Jankauskaitės.

 

„Inga, tu atsistojusi man plojai, o aš be galo noriu atsiprašyti tavęs dėl aklųjų perklausų, kurių metu pasakiau visišką nesąmonę tau atsisukus –  kad moteris negali mokyti vyrų. Tai visiška ne tiesa –  moteris tikrai gali mokyti vyrus kuo puikiausiai“,- viešai prisipažino per „akląsias perklausas“ atsisukusią Ingą Jankauskaitę atstūmęs dalyvis, kurį Justinas Jarutis po pasirodymo pavadino stipriausiu vyrišku vokalu girdėtu šiais metais.

 

Išskirtinio dėmesio susilaukė ir Donato Montvydo komandos dalyvė – jos pasirodymą mokytojas prilygino praėjusio sezono nugalėtojos Monikos Marijos pasirodymui su ja išgarsinusia ir ant pjedestalo užkėlusia daina „Je suis malade“.

 

„Šis pasirodymas lydės tave per visus projekto etapus. Jis taps tavo vizitine kortele“,- sužavėtas kalbėjo Donatas Montvydas.

 

Būtent šis mokytojas prasidėjus naujam filmavimo etapui pradėjo ir naują įvaizdžio etapą į filmavimus atvyko plaukus persidažęs mėlyna spalva. Mokytojas patikina, jog taip norėjo įamžinti „nokautų“ laidos startą, o ateinantiems filmavimams žada ir naujų pokyčių.

 

„Jūs palaukit projekto finalinių kovų, neabejotinai galiu sakyti, kad bus naujienų. Neįsivaizduoju dar kas tai bus, bet nebūtinai plaukai. Man įvaizdis, kaip ir muzika – žaidimas, o šukuosenų keitimas jau pasidarė kaip maistas – tu neini ir apie tai niekada negalvoji, kad padarysi, bet paimi ir padarai“,- sako Donatas Montvydas.

 

Apie finalines kovas Donatas Kalba neatsitiktinai – šią savaitę, geriausiu praėjusių metų pramoginiu projektu išrinktas „Lietuvos balsas“ praneša ir dar vieną įspūdingą žinią – projekto tiesioginės kovos, pusfinalis ir finalas šiais metais nuskambės visos šalies didžiosiose arenose.

 

„Balsas jau šeštąjį sezoną įrodo, jog stipriausiu ir kokybiškiausiu muzikiniu projektu yra vadinamas ne be priežasties – norinčiųjų kasmet gyvai stebėti kylančias projekto žvaigždes finalinėse kovose  – tūkstančiai, tad šiais metais projekto tiesiogines transliacijas nusprendėme pakelti į aukštesnį lygį. Gyva muzika, geriausi šalies balsai, kviestinės žvaigždės ir nepamirštami pasirodymai – didžiausios miestų arenos šiemet sulauks geros kokybiškos muzikos dozės“,- žada projekto prodiuseris Gediminas Jaunius.

 

Tiesioginės projekto kovos įvyks gruodžio 2 dieną – Klaipėdos Švyturio arenoje, gruodžio 9 dieną – Kėdainių arenoje, gruodžio 16 dieną Vilniaus Pramogų arenoje, pusfinalis – gruodžio 23 dieną Šiaulių arenoje, o grandiozinis projekto finalas gruodžio 30 dieną drebins Palangos koncertų salę.

Grįžti atgal

Ši svetainė naudoja slapukus, kad užtikrintumėte geriausią patirtį mūsų svetainėje.