„Lietuvos balso“ mokytojai prisiminė mokyklą: bėgimai iš pamokų, užgauliojimai ir dveji metai vienoje klasėje

„Lietuvos balso“ mokytojai prisiminė mokyklą: bėgimai iš pamokų, užgauliojimai ir dveji metai vienoje klasėje

 

Prasidėjus naujiems mokslo metams šeštojo „Lietuvos balso“ sezono mokytojai prisiminė ir savo mokyklos laikus. Didžiosios scenos žvaigždės pirmą kartą atvirai papasakojo, kokie jie buvo mokykloje, su kokiais sunkumais susidurdavo ir kokį kelią pasirinko ją pabaigę.

 

Mokytojų istorijos nustebina – karjeros ir populiarumo aukštumas pasiekę Leonas Somovas, Justinas Jarutis, Inga Jankauskaitė ir Donatas Montvydas mokykloje populiarūs nebuvo ir tik Donatas Montvydas gali pasigirti aukštais pažymiais.

 

„Negaliu sakyti tiesos, aš auginu vaikus, tai būtų labai neteisinga man sakyti tiesą. Neturiu daug gerų atsiminimų apie mokyklą“, – juokdamasi sako Inga Jankauskaitė, kuri pripažino, kad mokykla jai niekuomet nebuvo ta vieta, į kurią norėdavosi eiti. Vis tik projekto mokytoja išliko korektiška ir visų detalių apie mokyklos laikus atskleisti nepanoro.

 

Tuo tarpu Justinas Jarutis sako, jog mokykla jam patikdavo, tačiau atskleidė, jog vidurinėje teko susidurti ir su patyčiomis.

 

„Kiekvieną dieną eidamas į mokyklą, susilaukdavau absoliučiai visko, ko tik nori. Aš nešiodavau akinius, kai pradėjau domėtis muzika, jau ir plaukai buvo ilgesni. Dažnai mane vadindavo „banglu“ ar „Hariu Poteriu“,- atsiminimais dalinasi Justinas Jarutis ir pripažįsta – užgauliojimas mokykloje jam padėjo tapti tuo, kuo yra dabar ir dar atkakliau siekti savo tikslo.

 

Justinas Jarutis nustebina ir dar vienu faktu – baigęs mokyklą, studijų toliau netęsė, tačiau du kartus savo noru baigė vienuolika klasių.

 

„Baigiau tryliką klasių, savo noru kartojau vienuoliktą klasę, kad atvažiuočiau į Vilnių ir studijuočiau muziką. Kupiškyje jau buvau baigęs vienuoliką klasių ir tuomet neturėjau galimybės į „Juozo Tallat –  Kelpšos“ konservatoriją atvažiuoti tik vieniems metams, todėl paprašiau, kad vieną klasę leistų pakartoti ir mokiausi ten du metus“,- pasakoja Justinas Jarutis, kuris pripažįsta, kad vis dar norėtų pasirinkti kokias nors studijas ir linksta į verslo pusę.

 

Kad pamokomis per daug nesidomėjo pripažįsta ir Leonas Somovas. Elektroninės muzikos kūrėjas atskleidžia, kad būdamas mažesnis norėjo turėti savo roko grupę, tad vietoj mokymosi klasėje, sąsiuviniuose piešdavo savo svajonių roko grupės logotipus.

 

„Pamokas mokykloje praleidinėdavau, negalėdavau susikaupti ir labai tingėdavau mokytis. Iš vienos mokyklos mane buvo išmetę, tad teko pereiti į kitą“,- juokdamasis prisimena Leonas Somovas.

 

Vienintelis, kuris gali vadinti save stropiu mokiniu – Donatas Montvydas, kurio pažymių vidurkis, kaip sako atlikėjas, buvo aukščiau devyneto. Vis tik  Donatas išduoda –  pamokas praleidinėti tekdavo taip pat.

 

„Mokykloje tarp tiek daug skirtingų asmenybių atrasti save man buvo sunku ir aš užėmiau labiau stebėtojo pusę. Aš save realizuodavau užsidarydamas vienas groti arba sportuodamas“,- sako Donatas Montyvas, kuris labiausiai iš visų nustebina po mokyklos pasirinkta specialybe.

 

„Studijavau aplinkos inžineriją. Manau tai yra tėvų paskata, tuomet buvo labai svarbu diplomas. Tačiau pradėjęs studijuoti supratau, kad jei tu nori būti profesionalas muzikoje, tu negali dviejų dalykų daryti. Bent jau aš negalėjau ir norėjau save pašvęsti tik muzikai“,- sako Donatas Montvydas.

 

Kokias specialybes pasirinko kiti projekto mokytojai, kokias mokyklos laikų istorijas papasakojo ir koks būtų jų patarimas vis dar besimokantiems ir naujus mokslo metus pradėjusiems moksleiviams, išgirsti galima vaizdo įraše. „Lietuvos balso“ šeštojo sezono pirmoji laida LNK televzijos eterį pasieks jau šį sekmadienį 19:30.

 

Grįžti atgal

Ši svetainė naudoja slapukus, kad užtikrintumėte geriausią patirtį mūsų svetainėje.