„Lietuvos balso“ kūrėjai prodiusuos kokybiškiausią šalyje šokių projektą – filmuojama bus net šimtu kamerų

„Lietuvos balso“ kūrėjai prodiusuos kokybiškiausią šalyje šokių projektą – filmuojama bus net šimtu kamerų

 

Septintus metus „Lietuvos balsą“  prodiusuojantys kūrybos namai ELITAZ ir LNK televizija šiemet pristato dar vieną televizijos naujieną – pasaulinį šokių projektą „Šokio revoliucija“.

 

Projektas, pranoksiantis bet kokius televizijos žiūrovų lūkesčius – čia susirinks geriausi šalyje šokių profesionalai, atstovaujantys visus įmanomus šokių stilius. Jau dabar šis projektas pasaulyje vadinamas vienu stipriausių šokių projektu, sugebančiu atskleisti tikrą šokio grožį.

 

„Džiaugiamės, kad LNK pirmieji Europoje įsigijo projektą, kuris jau netrukus, neabejoju, taps „trendu“ visame pasaulyje ir muš visus žiūrimumo rekordus. Pirmą kartą šalyje naujas projektas neapsiribos vienu šokių stiliumi ar dalyvavimu tik poromis. Tai projektas, kuris parodys, kad varžytis gali ir visiškai skirtingi šokių stiliai ir skirtingo amžiaus artistai. Kviečiame visus šokėjus nuo vienuolikos metų dalyvauti ir parodyti savo profesionalumo lygį“,- sako kūrybos namų ELITAZ prodiuseris Gediminas Jaunius.

 

Projekto prodiuseriai kūrybos namai ELITAZ kokybės kartelę žada išlaikyti ir šokių projekte, o žiūrovui suteikti galimybę šokį stebėti aukštesniame technologiniame lygmenyje. Pirmą kartą šalies televizijos istorijoje, projektas kiekvieną šokį les matyti 360 laipsnių kampu. Būtent dėl šios priežasties, projektą filmuos net šimtas televizijos kamerų, kurių pagalba svarbiausi dalyvių judesiai bus sustabdomi laike ir paverčiami tikru meno kūriniu.

 

„Tai viena svarbiausių projekto dalių, įgavusi „revoliucijos“ vardą. Kiekvieno dalyvio ar dalyvių pasirodymo įspūdingiausias momentas bus stabdomas laike ir rodomas 360 laipsnių kampu, kad tiek žiūrovai, tiek meistrai, galėtų stebėti pasirodymo judesių tikslumą, profesionalumą ir šokėjų kūnų galimybes. Būtent šis sustabdytas momentas dažnu atveju taps vienu svarbiausių argumentų meistrų sprendime“,- pasakoja Gediminas Jaunius.

 

Projekte bus trys meistrų kėdes, kurias užims didžiausi šalyje savo srities šokių autoritetai.  Jų vienų sprendimas lems, kas taps viso projekto nugalėtoju. Kas užims meistrų kėdes, prodiuseriai žada atskleisti jau netrukus, o dalyvius jau dabar kviečia pildyti anketą svetainėje  www.lnk.lt, tapti stipriausio televizijos istorijoje šokių projekto dalimi  ir įrodyti, kad žmogaus kūno galimybės – neribotos.

 

Grįžti atgal

Ši svetainė naudoja slapukus, kad užtikrintumėte geriausią patirtį mūsų svetainėje.