„Lietuvos balso“ ketvirtfinalyje dramatiška baigtis – projektą paliko du favoritai

„Lietuvos balso“ ketvirtfinalyje dramatiška baigtis – projektą paliko du favoritai

 

Šiandieną tiesiogiai iš Vilniaus „Pramogų arenos“ per LNK įvyko jau trečioji finalinė projekto kova, kurioje aštuoni dalyviai: Nerijus Stankus, Gerda Šukytė, Milda Stasaitytė, Gabriela Ždanovičiūtė, Nombeko Augustė Khotseng, Žygimantas Matulas, Grėtė Eitmantytė ir Eglė Jurgaitytė savo balsais kovėsi dėl galimybės patekti į pusfinalį Šiauliuose.

 

Tiesioginio eterio metu buvo sukurti nepamirštami dalyvių bei jų mokytojų pasirodymai. Tačiau tarp daugybės aplodismentų susilaukusių dalyvių sukurtų šou, pasitaikė ir nesėkmių. Du praėjusius sekmadienius tiesioginėje transliacijoje žodžius pamiršęs pareigūnas Nerijus – žodžius sumaišė ir trečią kartą…

 

„Griuvo namelis, paslydom ir vėl ir griuvom veidu į sąmanas… Pagirti yra už ką, traukinys sugrįžo į vėžias ir nuvažiavom ten, kur reikia. Scena yra irgi apie klaidas ir čia yra puikus pavyzdys, kaip su klaidom reikia tvarkytis. O įvyko, kaip įvyko ir joks mokytojas negali to sukontroliuoti“,- po jo pasirodymo kalbėjo Inga Jankauskaitė.

 

Tuo tarpu daugiausiai arenos ovacijų atsistojus ir mokytojų pagyrų šou metu susilaukė Ingos Jankauskaitės komandos dalyvė Gerda Šukytė.

 

„Jos pasirodymai ne tik džiugina, bet ir dar šiek tiek baugina. Tu visus hipnotizuoji ir visi tavęs klauso, kaip triušiai kobros. Nieko negaliu pasakyti tik vau ir bravo ir man didelė garbė, kad galiu prie tavęs liestis“,- susižavėjimo neslėpė Inga Jankauskaitė.

 

Balsavimo rezultatai dramatiškai keitėsi viso vakaro metu, tarpiniuose rezultatuose lentelės apačioje visą laidą buvusi Nombeko Augustė po įspūdingo pasirodymo, kurį ruošė kartu su Egidijumi Dragūnu atliekant jo dainą, šoko į lentelės viršų.

 

„Ši daina skambėjo geriau nei originalas“,- po Nombeko Augustės pasirodymo drąsiai kalbėjo Justinas Jarutis.

 

Vakaro pabaigoje žiūrovų sprendimu projektą paliko Nerijus Stankus ir Milda Stasaitytė – ji ne tik du praėjusius sekmadienius, bet ir viso šio vakaro metu buvo tarp favoritų, tačiau paskutinėmis minutėmis žiūrovai savo balsais į viršų iškėlė kitus dalyvius.

 

Daugiausiai žiūrovų balsų šį vakarą susilaukė Nombeko Augustė, antroje vietoje – Gerda, trečioje – Eglė.

 

Jau kitą sekmadienį, Šiaulių arenoje įvyksiančiame pusfinalyje susikaus šeši stipriausi projekto balsai ir tik keturi iš jų turės galimybę patekti į finalą.

 

Grįžti atgal

Ši svetainė naudoja slapukus, kad užtikrintumėte geriausią patirtį mūsų svetainėje.