„Lietuvos balso“ finalistė Milda švenčia trisdešimtmetį: „Atsibodo apskritai galvoti apie amžių“

„Lietuvos balso“ finalistė Milda švenčia trisdešimtmetį: „Atsibodo apskritai galvoti apie amžių“

 

Jau rytoj, Kėdainių arenoje ir tiesiogiai per LNK įvyks antroji „Lietuvos balso“ finalinė kova, kurioje dėl geriausio balso titulo ir penkiolikos tūkstančių eurų kausis dvylika galingiausių balsų. Iš jų – tik aštuoni pateks į ketvirfinalį, kuris įvyks jau gruodžio 16 dieną Vilniuje.

 

Tarp geriausių ir daugiausiai dalyvių balsų praėjusį sekmadienį surinkusių finalistų – Justino Jaručio komandos dalyvė Milda Stasaitytė. Ji muzikoje žengia jau ne pirmus žingsnius, yra išleidusi ne vieną savo kūrinį ir muzikinį klipą, tačiau, kaip sako pati – kelias muzikoje nėra lengvas, tad juo žengti su didžiuliu projekto profesionalų užnugariu daug lengviau.

 

Šiandieną Milda mini ypatingą jubiliejų – jai sukako trisdešimt metų. Atlikėja juokiasi, kad, kaip taisyklė, savo gimtadienių atšvęsti dažniausiai nepavyksta, tad ir šį jubiliejų Milda mini pati ruošdama šventę kitiems.

 

„Pernai savo gimtadienio nešvenčiau, nes kitą dieną laukė crossfit varžybos, šiemet nešvęsiu, nes būsiu arenoje ir repetuosiu sekmadienio šou, tačiau švęsti ketinu ant scenos – ruošiu nuotaikingą ir spalvotą pasirodymą. Nors galbūt šiemet pavyks atšvęsti ir nulipus nuo scenos….“,- šypsosi Milda, tikėdamasi, kad po rytojaus kovos, jai pavyks projekte žengti toliau.

 

Atlikėja patikina – nors tarp projekto dalyvių merginų yra vyriausia, šis skaičius jos visai negąsdina, o pati jau yra pavargusi nuo visuomenės sukurtų stereotipų, ką iki šio jubiliejaus kiekviena moteris jau privalo būti padariusi. Pati Milda sako, jog jokių tikslų, būtinų nuveikti iki trisdešimtmečio sau nebuvo prisikūrusi ir niekuomet nestatė savęs į jokius rėmus.

 

 „Daug įvairių mitų yra apraizgę šitą skaičių, vieniems jis skamba kaip didžiausias košmaras, pensija, senatvė, kitiems – kaip kažkokia riba, iki kurios tiesiog būtina sukurti šeimą, namus, o man atsibodo apskritai galvoti apie amžių, jo bijoti, laukti, nelaukti, gėdytis… Su amžiumi gal ir dingsta tam tikri išvaizdos elementai, gal nebe tokie būnam įdomūs plačiajai visuomenei, tačiau su amžiumi ateina branda, o ji taip palengvina gyvenimą, atsako į daug klausimų ir nuramina daug dvejonių bei abejonių“,- apie tokią sukaktį kalba Milda.

 

Milda juokiasi sakydama pagrindines gimtadienio taisykles, kad per jį galėtų jaustis gerai  – svarbiausia neprisikurti lūkesčių apie kažkieno dėmesį ir dovanas ir nesijausti vieniša. Panašu, kad dėmesio Mildai išvengti nepavyks – jau rytoj ji dainuos prieš tūkstančius žiūrovų arenoje ir šimtus tūkstančių prie televizijos ekranų, tad ir vienišumo jausmas, ruošiant savo pasirodymą tikrai turėtų ją aplenkti. Vis gi yra viena dovana, kurios per gimtadienį labai norėtų atlikėja.

 

„Šis jubiliejus pažymės neįtikėtinus metus: išleidau dvi dainas, pakeičiau darbo pobūdį ir kasdienybę, štai jau antrąkart lipu į Lietuvos balso finalinių kovų sceną – tai ir yra didžiausia dovana. Na, gal didžiausia ir dar geresnė dovana vis tik būtų gauti galimybę į ją užlipti ir trečią kartą“,- šypsosi Milda, kuriai geriausia dovana tokios sukakties proga – žiūrovų meilė, palaikymas ir jų balsai rytojaus kovoje.

 

Įspūdinga „Lietuvos balso“ kova su dvylika stipriausių finalininkų įvyks jau rytoj 19:30 Kėdainių arenoje ir tiesiogiai per LNK.

Grįžti atgal

Ši svetainė naudoja slapukus, kad užtikrintumėte geriausią patirtį mūsų svetainėje.