„Lietuvos balso“ finalistas Gražvydas Sidiniauskas atvirai apie santykius su moterimis: Mergina turėtų susitaikyti, kad aš neeilinė asmenybė

„Lietuvos balso“ finalistas Gražvydas Sidiniauskas atvirai apie santykius su moterimis: Mergina turėtų susitaikyti, kad aš neeilinė asmenybė

 

„Lietuvos balso“ finalininkas Gražvydas Sidiniauskas, projekte vadinamas vienu gražiausių vyriškų balsų, tačiau projektui startavus, ne retai iš savo mokytojos Ingos Jankauskaitės išgirsdavo jog per mažai stengiasi ir nededa tiek pastangų, kiek turėtų. Gražvydas ilgai netylėjo ir viename interviu dar prieš mėnesį atskleidė, kad tikrai neatsidavė projektui tiek, kiek turėjo, nes visos jo mintys buvo kitur – į neseniai išgyventas skyrybas su mergina ir jos išdavystę.

 

Šiandien pakalbintas, atlikėjas sako, jog nors ir sugebėjęs atsitiesti ir pergyventi sunkų laikotarpį bei vėl visą dėmesį sukoncentruoti į dalyvavimą projekte, ne visos jo žaizdos jau užgijusios, o nuoskauda dėl nutrūkusių santykių vis dar jaučiama.

 

„Tiesą sakant užgniaužiu žaizdas, tačiau kartais pratrūkstu, paverkiu užsidaręs, be labiausiai jaučiu jai gailestį. Ji užsienietė, žinoma ne mažas vaikas, gali tvarkytis gyvenime pati, bet aš jai galėjau gyvenime duoti daug: santarvę, būvimą kartu, galėjome daug ką bendro nuveikti“,- apie savo būseną sako Gražvydas, patikinęs, kad santykiai su šiuo žmogumis nebeatsinaujino ir nutrūko visiems laikams.

 

Paklaustas ar gavęs tiek žinomumo projekte, Gražvydas nesusilaukė dar didesnio dėmesio iš kitų merginų, atlikėjas tik patikina – kol žaizdos nesugijo galutinai, nerti į naujus santykius nėra prasmės. „Naujų santykių kol kas neieškau, telkiuosi tik į karjerą, vis gi noriu tvirto pagrindo savo gyvenime. Noriu suprasti, kad pagaliau manęs gyvenime niekas nestumdys iš mano vietos. Kol kas įsipareigoti nenoriu, noriu pakeliauti, pasidžiaugti gyvenimo teikiamais malonumais, noriu išspausti iš savęs daugiau negu anksčiau“,- atvirai sako Gražvydas.

 

Kalbėdamas apie santykius, atlikėjas pripažįsta, jog nėra lengva asmenybė, su kuria būtų labai paprasta gyventi, o jo gyvenimo moteris turėtų susitaikyti su keliais esminiais dalykais. „Mergina turėtų susitaikyti su tuo, kad aš neeilinė asmenybė: chaotiškas, išsiblaškęs, kartais nenustygstantis vietoje. Būtent šios savybės atspindi mano asmenybę. Visą tai dėl to, kad aš kūrėjas, jei gimsta nauja idėja, apversiu visus namus, kad ją įgyvendinčiau“,- apie save pasakoja Gražvydas ir priduria, kad jo nuo vaikystės turima regėjimo negalia, labai didelės įtakos santykiams daryti neturėtų, o sunkumų gali iškilti tik buityje.

 

„Mano regėjimas daro įtaką tik kai kuriems sprendimams buityje. Čia tiesiog moteris turėtų suprasti, kad kartais bus sunku, kaip su vaiku lankstant po namus ir iš paskos renkant jo žaislus. Čia ne tik rega gali kišti koją, bet ir mano dažnas išsiblaškymas“,- patikina Gražvydas.

 

Vaikinas tikras – jis žino, kokios moters jam reikia ir su kokiomis savybėmis pats susitaikyti niekada negalėtų. „Netoleruočiau išdavystės, nemokėjimo spręsti problemų ar nuolatinio spaudimo. Kartais man pačiam reikia kvėpuoti kažkuo kitu, ir čia nekalbu apie neištikimybę, tiesiog norisi pabūti su draugais,  vyriškoje kompanijoje ir moteris tai turėtų suprasti. Netoleruočiau ir nuolatinio sėdėjimo namie,  man taip jau yra buvę ir tai varė iš proto“,- atvirai sako Gražvydas.

 

Vis tik į „Lietuvos balso“ pusfinalį patekęs atlikėjas pripažįsta, kad kol kas koncentruotis nori tik į muziką, o visos jo mintys – pasiruošimui projekto pusfinaliui, įvyksiančiam jau sausio 7 dieną, Klaipėdos „Švyturio arenoje“.  Tuomet paaiškės, kas bus tie keturi dalyviai, kurie pateks į finalą ir kausis dėl geriausio balso titulo, koncertinio turo po Lietuvą su Vilniaus Bigbendu ir penkiolikos tūkstančių eurų prizo. Būtent šiuos pinigus, jei laimėtų projektą, Gražvydas skirtų akių operacijai Amerikoje.

 

Grįžti atgal

Ši svetainė naudoja slapukus, kad užtikrintumėte geriausią patirtį mūsų svetainėje.