„Lietuvos Balso“ finalininkai išdavė, kodėl šiais metais nešvęs Naujųjų

„Lietuvos Balso“ finalininkai išdavė, kodėl šiais metais nešvęs Naujųjų

 

Praėjus „Lietuvos balso“ paskutinei tiesioginei kovai prieš pat šventes ir paaiškėjus šešiems stipriausiems Lietuvos balsams, kurie jau sausio 7 dieną surengs nepamirštamą šou Klaipėdos „Švyturio arenoje“,  finalininkams teko net trys savaitės pasiruošimui naujiems pasirodymams. Tačiau panašu, kad ką tik Kalėdas atšventę dalyviai, ilsėtis iki pat Naujųjų metų vakaro nežada, nes šis laikotarpis pats darbymetis, o pačių Naujųjų metų sutikimo, panašu, kad daugelis finalininkų net nešvęs.

 

Linksmieji Žemaitukai nustebina – jų Naujųjų metų šventimas apskritai vyksta visai kitą dieną nei įprasta. „Naujieji metai mūsų visada būna sekančią dieną nei visų kitų žmonių, nes visada per šią šventę dirbame. Tikruosius Naujuosius sutinkame svetimų žmonių kompanijoje. Gan graudi akimirka būna vidurnaktį, kai visi su šeimom ir artimiausiais, o mes kazkur su savo penkių žmonių komanda,- apie savo naujųjų metų vakarą sako Žemaitukai, kurie patikina, kad šios šventės neatšvęstos tikrai nepalieka, – Kitą dieną išsimiegame ir renkamės sodyboje, o jau tada, tą dieną vadiname metų iškrova: prisirašom “rave” muzikos , susikraunam savo aparatūrą, būna daug garso ir daug šviesų ir kaip išprotėję „taškomės“. Stengiamės rasti ir nuomojamą kubilą, kad nuplauti visas praėjusių metų nuodėmes. Tuomet susirenkame su antrosiomis pusėmis ir savo komanda, būna daug maisto ir daug „arbatos ir kavos““,- linksmai savo tradicijas išduoda Žemaitukai.

 

Darbingi Naujieji metai bus ir kitai finalininkei KAIA, kuri sako, jog šį vakarą lakstys iš vienos vietos, į kitą.  „Nuo 22h mane galėsit sutikti Kauno „Piano Piano“, ten laukia smagus intro i Naujametį vakarėlį, o nuo 23h pasitiksim dvyliktą Kauno klube „Bardakas“, atšvęsim Naujųjų sutikimą, ten pat pratęsim vakarėlį ir po vidurnakčio“,- savo naujametinės nakties planais dalinasi KAIA, kuri patikina, jog džiaugiasi, jog šie Naujieji bus praleisti dirbant. „Šiemet džiaugiuosi, kad vėl koncertuoju per visas žiemos šventes, nes sakoma, kaip Naujus sutiksi, tokie bus ir visi metai“,- sako atlikėja.

 

Apie tai, kad Naujųjų metų atšvęsti nepavyks, pasakoja ir Monika Marija Paulauskaitė, kuri šios šventės išvakarėse turi ne vieną užrašymą makiažui, o vakarui artėjant link dvyliktos, dalyvei nusimato taip pat ne linksmybės su draugais.

 

„Šiais metais nepasipuošiau net eglės, o ir per Naujuosius žadu dirbti. Laukia klienčių užrašymai, o šiaip dar dirbu vienam sporto bare, kuriame vedu karaoke vakarus, tad šį vakarą taip pat teks padirbėti. Dėl to visai nesijaudinu ir pati sau linkiu darbingų metų“, -šventinio vakaro planus išduoda Monika Marija Paulauskaitė.

 

Naujametiniais planais pasidalino ir prieš pat Kalėdas, savo septynioliktąjį gimtadienį atšventusi Paulina Skrabytė. „Man kalėdinis laikotarpis visuomet būna pilnas koncertų, renginių, pilna įvairių planų. Ne išimtis ir naujieji metai – 2018 pasitiksiu koncertuodama, turėsiu keletą koncertų. Na, o po jų tikiuosi nuskubėti pas draugus. Kiekvienais metais stengiamės juos vis kažkaip kitaip sutikti, kažkur kitur, o fejerverkus mėgstam stebėti iš kažkur aukščiau, pavyzdžiui daugiabučio stogo. Vienintelė tradicija, būnant Palangoje, tiesiog būtina atėjus vidurnakčiui, stebėti fejerverkus pajūry, ant Palangos tilto“,- apie savo planus pasakoja Paulina Skrabytė.

 

Visi dalyviai sutartinai patikino – stipriai linksmintis Naujųjų metų vakarą net nežada, nes vos po savaitės visų jų laukia tiesioginis „Lietuvos balso“ pusfinalis Klaipėdos „Švyturio“ arenoje, kuris nulems, kas bus tie keturi stipriausieji, kurie jau sausio 14 pasirodys grandioziniame projekto finale Vilniaus „Siemens“ arenoje.

Grįžti atgal

Ši svetainė naudoja slapukus, kad užtikrintumėte geriausią patirtį mūsų svetainėje.