„Lietuvos balso“ finalinės kovos sudrebins didžiąsias šalies arenas beprecedentiniu šou

„Lietuvos balso“ finalinės kovos sudrebins didžiąsias šalies arenas beprecedentiniu šou

Televizijos eteryje startavus pirmajai penktojo sezono „Lietuvos balso“ laidai, o žiūrovams spėjus išvysti tik pirmuosius keletą balsų, patekusių į mokytojų komandas,  šiandieną prodiuseriai skelbia apie ambicingus planus – penktojo sezono finalinės kovos, pirmą kartą projekto istorijoje, sudrebins net dvi didžiąsias Lietuvos arenas.

 

„Šią vasarą akląsias perklausas, nokautus ir dvikovas filmavome Palangoje, būdavo filmavimų kuomet Palangos Sporto arenoje tiesiog nepakako vietos visiems norintiems. Turėjome progos įsitikinti, kad žiūrovai pasiilgo Lietuvos balso. Tai paskatino mus rimčiau pasvarstyti apie finalus didžiosiose arenose. Koncertuoti prieš didžiulę arenos auditoriją, pritariant gyvai muzikos grupei tiesioginiame eteryje – tokį adrenalino kokteilį gali patirti tik Lietuvos balse.“,- apie drąsų sprendimą tiesioginį eterį perkelti į arenas kalba prodiuseris Gediminas Jaunius.

 

Jau pirmojoje laidoje, bendrame visų keturių mokytojų Džordanos Butkutė, Ingos Jankauskaitės, Donato Montvydo ir Leono Somovo prisistatymo šou, kartu su jais scenoje pasirodė L. Somovo vieno sėkmingiausių projektų, švedų grupės „Highly Sedated“ vokalistas, kuris kartu atliko naujausią grupės hitą. Tačiau šis pasirodymas – dar tik pradžia, o tiesioginėms projekto transliacijoms, kūrybinė komanda žada dar daugiau.

 

„Kiekviena “Lietuvos balso” finalinių kovų tiesioginė transliacija prasidės efektingu atidarymo šou, kuris kaskart taps tikru muzikiniu įvykiu, o prieš paskelbiant laidos rezultatus, aukščiausiame dramos taške kiekvienoje tiesioginėje laidoje, išvysime pirmo ryškumo didžiosios scenos žvaigždes, kurie specialiai Balso publikai surengs neprilygstamus pasirodymus. Būkite tikri, finalinėse kovose bus daug garso ir šviesos!“,- intriguoja G. Jaunius kalbėdamas apie jau gruodį prasidėsiančias projekto tiesiogines transliacijas, kurios vyks Vilniaus kino klasteryje.

 

O štai įspūdingas „Lietuvos balso“ pusfinalis ir dar įspūdingesnis finalas nusikels į Klaipėdos „Švyturio“ bei Vilniaus „Siemens“ arenas, kuriose, kaip žada projekto prodiuseriai, žiūrovai išvys šou, kurio jokiame televiziniame projekte dar nebuvo.

 

„Pirmąjį 2018-ųjų sekmadienį Klaipėdą drebins Lietuvos balso pusfinalis, kurį tiesiogiai transliuosime iš Švyturio arenos. 8 geriausieji projekto dalyviai ir projekto mokytojai surengs neužmirštamą šou. Arenos publikos laukia iki šiol nematyti scenos grandų duetai su naujos kartos žvaigždėmis ir, žinoma, kviestinių svečių pasirodymai. Neabejotinai projekto mokytojai taip pat dainuos su savo komandų dalyviais, vieni su kitais. Išvysime beprecedentinių pasirodymų. Projekto kulminacija – superfinalas įvyks 2018 sausio 14 dieną Siemens arenoje Viniuje. Tai bus didžiausias kada nors matytas TV projekto šou Lietuvoje. Jau dabar, kartu su tarptautine komanda, kruopščiai ruošiamės šiam įvykiui. Esame pasiruošę gerokai kilstelėti TV šou kartelę“,- visiems projekto gerbėjams pažada Gediminas Jaunius ir skelbia bilietų prekybos startą į kitais metais vyksiančias, vos vakar televizijos eterį pasiekusio projekto, finalines kovas.

Grįžti atgal

Ši svetainė naudoja slapukus, kad užtikrintumėte geriausią patirtį mūsų svetainėje.