Lietuvos balso finale pasirodys Vaidas Baumila: „Projektui pasibaigus tikrai sunku savęs nepamesti“

Lietuvos balso finale pasirodys Vaidas Baumila: „Projektui pasibaigus tikrai sunku savęs nepamesti“

 

Jau rytoj, Vilniaus „Siemens“ arenoje pasirodys stipriausi „Lietuvos balso“ finalistai ir kausis dėl geriausio šalies balso titulo. Monika Marija Paulauskaitė, Gražvydas Sidiniauskas, Gabija Lokytė ir KAIA su Paulina duetas – būtent šie finalistai, po pusės metų sunkaus darbo ir įnirtingos kovos, paskutinį kartą pasirodys penktojo projekto sezonoje scenoje ir išsiaiškins, kurį (ar kurias) iš jų, Lietuva pamilo labiausiai.

 

Kartu su įspūdingais finalistų pasirodymais, kuriuos jie surengs ir vieni ir su projekto mokytojais, scenoje pasirodys ir kitos žvaigždės – penktą sezoną iš eilės projekto vokalo trenere tapusi balso virtuozė ir scenos diva Rosita Čiviliytė ir Vaidas Baumila.

 

Būtent Vaidas Baumila, savo kelią muzikoje pradėjo viename iš muzikinių projektų, tad jam puikiai pažįstama būsena, kurią dalyviai patiria, pasibaigus šou. „Projektui pasibaigus tikai sunku savęs nepamesti, įsitvirtinti šou pasaulyje. Tačiau svarbiausia nusibrėžti tikslus. Bus sunku, bus mažiau dėmesio, bet jei eisi tiesiu ir aiškiai nusibrėžtu keliu – viskas bus gerai“,- patirtimi ir patarimais „Lietuvos balso“ finalistams dalinasi Vaidas Baumila.

 

Atlikėjas patikina – jis ištikimas šio projekto gerbėjas, sekantis dalyvių pasirodymus, tačiau vieno favorito, tarp finalistų, įvardinti nepanoro. „Seku projektą, jei esu sekmadienį namuose, tai yra sekmadieninis savotiškas ritualas. Manau, kad visi patekę i finalą yra jo verti ir palaikau visą kompaniją“,- šypsodamasis sako Vaidas Baumila.

 

Jau rytoj atlikėjas projekto finalui žada pateikti staigmeną, kurios tikrai nesitikės joks „Lietuvos balso“ gerbėjas. Vis tik šią staigmeną, Vaidas Baumila kol kas pasilieka sau ir kalba tik užuominomis.  „Sekmadienį išgirsite, ką girdėjote, bet visiškai naujai“,- trumpai pakomentuoja Vaidas.

 

Tačiau šou režisierius atskleidžia šiek tiek daugiau detalių. „Pasirodymas „Hollywood Classics“ tema, tviskantis blizgesiu ir prabanga. Daina, kurią ruošia Vaidas nuskambes kitaip – adaptuota speciali aranžuotė būtent šiam finalui. Scenoje pasirodys ir visiems netikėtas svečias, kuris, tikiu, kad visoje „Siemens“ arenoje sukels ne mažai diskusijų“, – intriguoja režisierius Šarūnas Kirdeikis.

 

Įspūdingas „Lietuvos balso“ finalas, jau rytoj, 19:30 tiesiogiai iš Vilniaus „Siemens“ arenos ir per LNK.

Grįžti atgal

Ši svetainė naudoja slapukus, kad užtikrintumėte geriausią patirtį mūsų svetainėje.