„Lietuvos balso“ finale Monika Marija pateiks staigmeną – pristatys naujausią projekto įkvėptą dainą

„Lietuvos balso“ finale Monika Marija pateiks staigmeną – pristatys naujausią projekto įkvėptą dainą

 

Jau šiandien, 19:30 per LNK tiesiogiai iš Palangos Koncertų salės prasidės didysis „Lietuvos balso“ super finalas. Nombeko Augustė Khotseng, Eglė Jurgaitytė, Gerda Šukytė ir Gabriela Ždanovičiūtė kovos dėl galingiausio šalies balso titulo.

 

Kiekviena dalyvė paruošė ne tik įspūdingus solo pasirodymus, bet ir netikėtus duetus su savo mokytojais. Vos po dviejų jų atliktų dainų, iškart paaiškės, kurios dvi dalyvės paliks projektą, o kurios kausis toliau.

 

Be įspūdingų dalyvių pasirodymų, netikėtą staigmeną žada pateikti ir praėjusio sezono nugalėtoja Monika Marija. Nepraėjus nei metams po „Lietuvos balso“ titulo laimėjimo, Monika Marija dar šią savaitę pristatė savo pirmąjį albumą, o nuo kito sekmadienio ją bus galima išvysti ir mokytojos amplua, naujausiame projekte „Lietuvos balsas. Vaikai!”.

 

Šį vakarą penktojo sezono projekto nugalėtoja žada pristatyti naujausią premjerą iš pirmojo savo albumo – kūrinį „Nebėgu nuo savęs“, kuris Monikai Marijai turi ypatingą ryšį su projektu.

 

„Ši daina man visada asocijuojasi su mano pasirodymu Lietuvos balso finale – kiekvieną kartą ją dainuojant prieš akis iškyla vaizdas, kai pirmąkart savo gyvenime pamačiau tiek šiltų lempučių, uždegtų mano dainai ir pirmąkart pajutau tokią didelę ir stiprią žmonių meilę bei palaikymą. Iki šiol tai yra vienas gražiausių mano išgyventų momentų, todėl nutariau jį įamžinti su daina”,- apie naujausią premjerą pasakoja Monika Marija.

 

Atlikėja, per metus padariusi stulbinamą karjerą muzikoje, sako, jog projektas kardinaliai pakeitė jos gyvenimą, o tai, ką sugebėjo taip greitai pasiekti su „Lietuvos balso“ užnugariu, neaišku, ar būtų pasiekusi viena.

 

„Nežinau, kaip atrodytų mano diena dabar, jei nebūčiau tapusi nugalėtoja, tačiau vieną žinau -muzika mano gyvenime buvo prieš projektą, būtų likusi ir po. Ne kartą sakiau, kad dainavimas nėra mano pomėgis ar darbas – tai mano gyvenimo būdas”,- sako atlikėja.

 

Monika Marija prieš pat tiesioginį eterį negaili patarimų ir visoms keturioms finalistėms.   

 

„Nugalėjus tokio mąsto projektą svarbiausia yra nesustoti savęs vertinti – ir savo teigiamas savybes, ir neigiamas. Tai, kas geriausia, pastoviai tobulinti, o tai, kas sunkiausia – perkopti. Pergalė nėra titulas. Pergalė yra jausmas. Man pergalė buvo klausytojai, kurie mane palaikė projekto metu ir iki šiol eina į mano koncertus, klauso mano muzikos”,- kalbėjo Monika Marija, tvirtai patarianti toms, kurios šį vakarą titulo neiškovos, net ir projektui pasibaigus, drauge su savo klausytojais tvirtai žengti į priekį.

 

Įspūdingas „Lietuvos balso“ finalas – jau 19:30 tiesiogiai per LNK.

Grįžti atgal

Ši svetainė naudoja slapukus, kad užtikrintumėte geriausią patirtį mūsų svetainėje.