„Lietuvos balso“ finale mokytojų stiliaus provokacijos – vienas iš mokytojų net su sijonu

„Lietuvos balso“ finale mokytojų stiliaus provokacijos – vienas iš mokytojų net su sijonu

 

Šiandieną, tiesiogiai iš Palangos Koncertų salės, per LNK prasidės grandiozinis „Lietuvos balso“ šeštojo sezono finalas. Jau aišku, kad šiemet nugalėtojo titulas atiteks merginai, nes finale susikaus keturios Leono Somovo, Justino Jaručio, Ingos Jankauskaitės ir Donato Montvydo dalyvės: Nombeko Augustė Khotseng, Gabriela Ždanovičiūtė, Gerda Šukytė ir Eglė Jurgaitytė.

 

Kuri iš jų šį vakarą pabaigs su galingiausio šalies balso titulu paaiškės net po trijų kiekvienos dayvės pasirodymų, kuriuos jos surengs ne tik vienos, bet ir duetuose su savo mokytojais. Tačiau įspūdingi muzikiniai pasirodymai – ne vienintelė staigmena, kurią šiandieną pateikė „Lietuvos balsas“.

 

Mokytojai šį vakarą taip pat nusprendė šokiruoti ir dėmesį į save atkreipti išskirtiniu stiliumi. Ir nors dažniausiai savo stiliumi provokuoti linkęs Donatos Montvydas, šį kartą labiausiai nustebino Leonas Somovas. Daugiausiai žvilgsnių ir apkalbų šį vakarą Leonas Somovas susilaukė dėl neįprasto drabužių derinio – mokytojas finalui pasirinko devėti sijoną.  Ne kartą eteryje juokavęs, kad dėl ilgų plaukų iš nugaros net yra buvęs supainiotas su moterimi, Leonas šiandieną nusprendė išprovokuoti dar daugiau apkalbų ir komentarų. Rolandas Mackevičius jau prieš eterį tokios stiliaus provokacijos nusprendė nepraleisti pro akis.

 

„Leonas nusprendė, kad šiandieną bus tokia karšta temperatūra Palangoje, kad net kelnių neišdrįso užsidėti. Praėjusį kartą atėjo su odinėmis kelnėmis ir skundėsi, kaip karšta buvo ir kaip prie jų lipo kojų plaukai“,- apšildydamas publiką, scenoje kolegą per dantį traukė Rolandas Mackevičius.

 

„Net nebijau, ką pasakys Rolandas tiesioginiame eteryje. Aš ne Justinas Jarutis, manęs taip lengvai „nesuvalgys“,- prieš pat eterį juokavo Leonas Somovas.

 

Ne tik Leonas Somovas šiandieną stebina netikėtomis stiliaus detalėmis – Donatas Montvydas finalui pasirinko neįprastų raštų kostiumą, po kurio švarku pasirinko daugiau nedėvėti nieko,  o Justinas Jarutis, smailėjančius kaubojaus stiliaus leopardinio rašto batus.  

 

Tačiau finale mokytojai žada pateikti ne tik stiliaus, bet ir kitokių staigmenų – visą tau jau dabar tiesiogiai per LNK grandioziniame „Lietuvos balso“ finale.

 

Grįžti atgal

Ši svetainė naudoja slapukus, kad užtikrintumėte geriausią patirtį mūsų svetainėje.