Lietuvos balso finale iškrito dvi dalyvės – dėl galingiausio balso titulo toliau kaunasi Gerda Šukytė ir Eglė Jurgaitytė

Lietuvos balso finale iškrito dvi dalyvės – dėl galingiausio balso titulo toliau kaunasi Gerda Šukytė ir Eglė Jurgaitytė

 

Jau dabar tiesiogiai iš Palangos Koncertų salės per LNK vyksta „Lietuvos balso“ šeštojo sezono super finalas. Savo kovą dėl galingiausio balso titulo šiandieną čia pradėjo keturios dalyvės: Nombeko Augustė Khotseng, Eglė Jurgaitytė, Gerda Šukytė ir Gabriela Ždanovičiūtė.

 

Dar prieš lipdamos į sceną, visos keturios merginos neslėpė liūdesio, jog bet kuriuo atveju, jau pusę metų trukusi kelionė projekte šiandieną baigsis.

 

„Esu labai laiminga ir dėkinga žmonėms už galimybę būti super finale, tai yra labai didelis laimėjimas ir be galo tai vertinu, tačiau jaudulio natūraliai šiek tiek yra. Sunku suvokt, jog pusę metų trukęs laikotarpis, kuris apvertė gyvenimą aukštyn kojom pasibaigs jau šiandien, labai dėl to gaila, tačiau esu dėkinga už visas suteiktas galimybes tobulėti, mokytis ir dainuoti žmonėms‘,- kalbėjo Eglė Jurgaitytė, kuri tapo viena iš dviejų, toliau tęsiančia kovą dėl nugalėtojos titulo.

 

Atlikusios solo pasirodymus ir pasirodžiusius duetuose su savo mokytojais, merginos turėjo pasiruošti pirmajam verdiktui – sustabžius žiūrovų balsavimą paskelbta, kurios dvi merginos toliau nugalėtojos titulo siekti nebegalės.

 

Prieš rezultatų paskelbimą nervinosi ne tik dalyvės, bet ir jų mokytojai.

 

„Net kai eini koncertuoti atrodo ne taip jaudiniesi. O kai skelbia rezultatus nebežinai, kas su tavim darosi, prakaituoja delnai, negali ramiai nusedėti vietoje. Tai yra tas jaudulys, kai tu supranti, kad jau nebekontroliuoji nieko, tada tas kontrolės praradimas pereina į prakaitą, nervinius tikus ir nerimą“,- jaudulio prieš rezultatų paskelbimą neslėpė Gabrielos mokytojas Justinas Jarutis. Deja, šis skelbimas ramybės jam neatnešė, jo dalyvė Gabriela liko ketvirtoje vietoje.

 

Po pirmojo žiūrovų balsavimo, teisės toliau kautis dėl nugalėtojos titulo neteko Justino Jaručio komandos dalyvė Gabriela Ždanovičiūtė ir Leono Somovo komandos dalyvė Nombeko Augustė Khotseng, balsų lentelėje užėmusios ketvirtą ir trečią vietą.  Žiūrovų balsavimas už dvi finalistes Eglę Jurgaitytę ir Gerdą Šukytę prasidėjo iš naujo – kas taps galingiausiu šalies balsu paaiškės jau po keletos minučių, merginoms atlikus finalines dainas ir nuskambėjus penktojo projekto sezono nugalėtojos Monikos Marijos naujausiai premjerai.

 

Kova dėl nugalėtojos titulo – jau dabar tiesiogiai per LNK.

Grįžti atgal

Ši svetainė naudoja slapukus, kad užtikrintumėte geriausią patirtį mūsų svetainėje.