„Lietuvos balso“ favoritė Kristina Radžiukynaitė apie būsimą staigmeną žiūrovams: „Šiam dalykui ruošiuosi jau mėnesį“

„Lietuvos balso“ favoritė Kristina Radžiukynaitė apie būsimą staigmeną žiūrovams: „Šiam dalykui ruošiuosi jau mėnesį“

Šį sekmadienį LNK televizijos eterį išvydo ilgai laukta, tiesioginė „Lietuvos balso“ kovų laida, kurioje dvylika finalininkų sukūrė nepamirštamą šou ir kovojo dėl galimybės patekti į kitą projekto etapą. Tiesioginių kovų metu, nesulaukę pakankamai žiūrovų palaikymo, projektą palikti turėjo Petras Daunys ir Andrius Bartkus, o projekte liko dešimt dalyvių, kurie jau šiandien pradeda ruoštis naujai tiesioginei kovai ir žada atsleisti dar daugiau, savo, kaip solistų, spalvų.

Įspūdingą pasirodymą surengti žada ir Kristina Radžiukynaitė, kuri praėjusį sekmadienį mokytojus ir žiūrovus sužavėjo teatrališku dainos „Lupytės“ pasirodymu. Vis tik ateinantį sekmadienį, Kristina Radžiukynaitė planuoja atskleisti visiškai kitokią savo pusę, atlikdama atlikėjos Beyonce dainą „Drunk in love“.

„Žinau, kad jeigu bandai atkartoti Beyoncę, tai turi padaryti arba geriau už ją, arba nedaryti išvis, todėl aš jos visiškai nežadu kopijuoti, nei dainos atlikimo, nei pasirodymo prasme. Dainuosiu savo balsu, savo maniera ir taip, kaip man yra geriausia, manau daina turėtų suskambėti kitaip, kas man, visada yra įdomiau“,- apie žiūrovų laukiantį pasirodymą sako Kristina. Leono Somovo komandos dalyvė išduoda intriguojančią detalę – šiame pasirodyme žiūrovų laukia ir staigmena, kuriai Kristina pradėjo ruoštis dar lapkričio pradžioje.

„Su Beyonce tai neturi nieko bendra, tačiau šiam dalykui ruošiuosi jau mėnesį ir labai tikiuosi jog viskas pavyks. Pirmą kartą gyvenime mečiau sau tokį iššūkį ir labai dėl to džiaugiuosi. Tikiuosi žiūrovai įvertis mano įdėtą darbą. O kas tai bus, kol kas neišduosiu“,- intriguoja Kristina Radžiukynaitė ir atskleidžia, jog tai tam, kuo ji nustebins tiek mokytojus, tiek žiūrovus, prireikė tiek didžiulio fizinio pasiruošimo, tiek drąsos…

Paklausta ar kartu su Beyonce daina, Kristina pabandys atskleisti savo seksualiąją pusę, kurią praėjusį sekmadienį atskleidė jos konkurentė projekte Gabija Lokytė, Kristina tik juokiasi, patikindama, kad lygiuotis nežada nei į Beyonce, nei į Gabiją ir stengiasi būti geriausia savo pačios versija. „Seksualumo bombos tikrai nesprogdinsiu, nes nelabai turiu ką sprogdint – sveriu 49 kg, taigi puikiai suvokiu, kad besikratantis kaulų maišas nebūtų labai patrauklu.  Bet nuotaika bus labai subtili, prikaustanti ir galbūt bus ir flirto, žiūrėsim kaip man gausis. Nes galiu čia dabar prisigirti, o rezultate būsiu kaip buratinas“,- juokdamasi sako Kristina Radžiukynaitė.

Kvapą gniaužiantis atlikėjos pasirodymas – jau šį sekmadienį 19:30 tiesioginėje transliacijoje iš Vilniaus “Kino Klasterio” per LNK.

Grįžti atgal

Ši svetainė naudoja slapukus, kad užtikrintumėte geriausią patirtį mūsų svetainėje.