„Lietuvos balso“ dalyvis Žygimantas nuvylė Leoną Somovą: „Nesu tikras ar tu nori būti finale“

„Lietuvos balso“ dalyvis Žygimantas nuvylė Leoną Somovą: „Nesu tikras ar tu nori būti finale“

 

Jau šį sekmadienį, 19:30 tiesiogiai iš Šiaulių arenos, įvyks „Lietuvos balso“ pusfinalis – šeši stipriausi projekto balsai kovos dėl galimybės pasirodyti finale – į jį keliaus tik keturi stipriausi. Tarp šešių finalistų – vos vienas vyriškas balsas.

 

Leono Somovo komandos dalyvis Žygimantas Matulas projektą pradėjo su aiškiu tikslu – įrodyti savo tėčiui, žinomam politikui Antanui Matului, jog jo kelias muzikoje yra rimtas. Po kelių finalinių kovų – Žygimantas pakilo iki projekto favoritų, gavęs ne tik tėčio, bet visos Lietuvos palaikymą.

 

„Manau įrodžiau visiems, kad sugebu ir galiu toliau keliauti šiame projekte. Palaikymą jaučiu tiek iš šeimos, tiek iš pačių nerealiausių draugų, kurie nepraleidžia nei vieno mano pasirodymo. Su kiekvienu pasirodymu jaučiu, kad augu, kaip atlikėjas ir kaip asmenybė. Žmonės įvertino mano pastangas ir tai labai džiugina ir įkvepia. Kova nelengva, tačiau mano tikslas – finalas“,- sako Žygimantas, užtikrintas, jog turi visus šansus tapti naujuoju Lietuvos balsu.

 

Tačiau šią savaitę jo pasiruošimas būsimam pusfinaliui nebuvo toks paprastas. Į repeticiją Žygimants atvyko nepasiruošęs, neišmoko dainos žodžių, atsikalbinėjo mokytojui ir nuvylė tiek Leoną Somovą, tiek vokalo trenerę Rositą Čivilytę.

 

„Net žiūrėdamas į tekstą šiandieną tu neatsimeni žodžių, kaip taip gali būti? Kita repeticija juk jau ant scenos, kodėl taip yra? Šito gabalo žodžių negali sumaišyti, pritariančiųjų vokalų nėra, nestovėsi ant scenos su lapeliu. Susitikimas visiškai veltui, tu visiškai nesistengi, man net pikta darosi “,- dalyvio nepasiruošimu stebėjosi Leonas Somovas.

 

„Atėjom iki pusfinalio, bet grįžtam prie tų klaidų, kurios turėjo būti išspręstos jau dvikovų metu. Aš tavim taip tikiu ir man labai keista, kad pastangų iš tavęs vis mažėja, ar tu turi kažkokį nusistatymą netinkamą? Ar galvoji, kad toliau nebepraeisi? Kas čia per požiūris? Aš labai nusivylęs, juk į tavo vietą galėjau paimti daug labiau šitame projekte norinti būti dalyvį. O tu tik sėdi ir tyli“,- nusivylimo neslėpė Leonas Somovas.

 

„Aš net nežinau, ką tau čia galima patarti. Matosi, kad tu pats net neįsigilinęs į viską ir šiaip tau yra dzin“,- mokytojui pritarė Rosita Čivilytė.

 

Tačiau dalyvis repeticijos metu mokytojui beveik neištarė nei žodžio, nerodė jokių emocijų jų pastaboms, tik kartojo vieną – viskas bus gerai, žodžius jis išmoks ir jo pasirodymas tikrai pavyks. Tačiau jo likimą spręs tik žiūrovai.

 

„Jei iškrentu, noriu pagaliau atšvęsiu visus šiuos metus, nes tokių spalvingų dar nesu turėjęs, o pasiekimais reikia pasidžiaugt. Tada vėl kibsiu į darbus ir toliau sieksiu savo tikslo – gyventi muzikoje. Jei laimiu – lygiai tas pats“,- šypsosi Žygimantas, užtikrintas, jog šį sekmadienį, nepasaint dramų, viskas pavyks puikiai ir savo pasirodymu nenuvils nei mokytojų nei žiūrovų.

 

Įspūdingas „Lietuvos balso“ pusfinalis jau šį sekmadienį 19:30  Šiaulių arenoje ir tiesiogiai per LNK.

Grįžti atgal

Ši svetainė naudoja slapukus, kad užtikrintumėte geriausią patirtį mūsų svetainėje.