„Lietuvos balso“ dalyvis Dan Tryan: „Būti pastebėtu man padėjo Merūno lėktuve nufilmuotas video“

„Lietuvos balso“ dalyvis Dan Tryan: „Būti pastebėtu man padėjo Merūno lėktuve nufilmuotas video“

 

Stiuardas ir Barselonos, pasirinkęs gyvenimą Lietuvoje, kuriam mokytojai per „akląsias“ perklausas atsisuko, nes manė, jog girdi dainuojant… moterį. Dan Tryan „aklosiose“ perklausose unikaliu tembru nustebino visus, o šį sekmadienį, „nokautų“ laidoje nustebins dar kartą – Donatas Montvydas, lietuviškai nekalbančiam vaikinui skyrė dainuoti dainą lietuvių kalba.

 

„Kai sužinojau, kad teks dainuoti lietuvių kalba, galvojau „eik tu sau!”, neįsivaizdavau, kaip aš tai padarysiu. Lietuviams dainuoti ispaniškai yra viena, tačiau mums, lietuviškai, tikrai labai sunku. Bet aš tai padariau ir padariau taip, kaip galėjau geriausiai, žinant, kad mano lietuvių kalbos žinios yra labai minimalios“,- apie gautą lietuvišką dainą sako Dan ir išduoda, jog per paskutinius kelis mėnesius, lietuvių draugų dėka, jo lietuvių kalbos žinios stipriai pagerėjo.

 

Dan Tryan juokiasi, kai daugelis jo klausia, kaip savo noru buvo galima iškeisti šiltąją ir spalvingąją Barseloną į visiškai kitokio klimato Vilnių, tačiau vaikinas atskleidžia, kad tai vis gi nebuvo jo paties noras. „Pačioje pradžioje tai nebuvo mano paties sprendimas, dirbti ir gyventi į Vilnių mane išsiuntė avialinijos, kuriose dirbu ir tai mane nemenkai šokiravo. Nieko nežinojau apie šią šalį, dėl to atvykau labai išsigandęs. Pati pradžia čia buvo labai sunki, buvau pripratęs prie atvirtų žmonių Ispanijoje, o čia susidūriau su pakankamai uždarais lietuviais. Ir tik vėliau supratau, kad nors ir sunku lietuviui greitai atverti savo širdį, kai jis  tai padaro, gali surasti nuostabių draugų,- apie sunkią pradžią Lietuvoje sako Dan ir nustebina, patikindamas, kad dabar jokioje kitoje šalyje, apart Lietuvos, gyventi nebenorėtų,- Įsivaizduoju save gyvenantį tik čia. Nors pradžia ir buvo sunki, po kurio laiko įsimylėjau Lietuvą ir jos žmones ir kol kas į Ispaniją grįžti nebenoriu“.

 

Ne vienerius metus stiuardu dirbantis Dan, muzikos neužmiršta net būdamas ore, o lėktuvo keleiviai ne retai lieka nustebinti netikėtų vaikino pasirodymų. Vienas tokių pasirodymų, kaip sako pats Dan, jam padėjo užmegzti naudingas pažintis muzikoje.

 

„Šią istoriją galiu vadinti pačia beprotiškiausia mano karjeroje. Tą dieną turėjau reisą kartu su lietuve kolege, kuri mane įkalbinėjo, kad būtent šiandieną turiu padainuoti keleiviams. Nesupratau, kodėl būtent tuomet ji to norėjo, tačiau padainavau. Pasirodo tuo reisu skrido ir Merūnas Vitulskis, tuomet dar nežinojau, kokia didelė muzikos žvaigždė jis yra Lietuvoje. Mano dainavimą jis nufilmavo, o vaizdo įrašu pasidalino savo Facebook paskyroje. Būtent jo įkelto video  dėka, mane pastebėjo puikūs muzikos profesionalai, su kuriais dirbu iki šiol“,- pasakoja Dan, išduodamas, kad „Lietuvos balsas“ tikrai ne vienintelis jo bandymas užkariauti didžiąją sceną. Būtent dabar, Dan Tryan dirba kartu su autoriais bei muzikos kūrėjais Kasparu Meginiu ir Edgaru Zaltausku, kurdami naują singlą. „Mes norime įnešti šviežio oro gūsį į Lietuvos sceną, su daina, kurioje susijungs Pop ir šokių muzika su nedideliu ispanišku prieskoniu“,- apie naujojo kūrinio premjerą intriguoja Dan Tryan.

 

O kaip vaikinui seksis „nokautų“ laidoje su lietuviška daina įveikti scenos koleges Gabiją Aleknavičiūtę ir Viltę Žiginskaitę pamatyti bus galima jau šį sekmadienį 19:30 per LNK.

Grįžti atgal

Ši svetainė naudoja slapukus, kad užtikrintumėte geriausią patirtį mūsų svetainėje.