Lietuvos balso dalyvės Kristinos Radžiukynaitės video susilaukė 18 mln. peržiūrų: man žmonės rašo iš viso pasaulio

Lietuvos balso dalyvės Kristinos Radžiukynaitės video susilaukė 18 mln. peržiūrų: man žmonės rašo iš viso pasaulio

 

Kokybiškiausiu muzikiniu projektu pasaulyje vadinamas „The Voice of…“ kiekvienais metais, visame pasaulyje užaugina dešimtis naujų scenos žvaigždžių, kurių pasirodymai ir balso galimybės priverčia stebėtis net didžiausius kritikus.

 

Populiariausioje video platformoje „Youtube“ įkeltas vaizdo įrašas, kuriame trys dalyviai iš įvairių pasaulio šalių atlieka „Despacito“ dainą, susilaukė rekordinio 18 mln. peržiūrų skaičiaus. Tarp šio trejeto – ir šio sezono „Lietuvos balso“ dalyvės Kristinos Radžiukynaitės „aklosiose“ perklausose atlikta „Despacito“ versija.

 

„Labai ilgai svarsčiau, ar dainuoti “Despacito” ar ne, nes žinau, kad  daugeliui žmonių šis dainos pavadinimas jau tapo ko ne keiksmažodžiu. Žinojau, kad vaikštau peilio ašmenims, ir kad tai gali tapti blogiausiu mano pasirinkimu. Būtent todėl, man yra didelis ir labai malonus šokas, kad žmonės priėmė mane taip šiltai ir mano video įrašas sulaukė tiek daug populiarumo. Viskas įvyko atvirkščiai nei tikėjausi, galvojau jog sulauksiu lavinos piktų komentarų, kokią nesąmonę čia dainuoju, o įvyko taip, kad, galima sakyti, “Despacito” atnešė man šiokią tokią sėkmę“,- apie pasiteisinusį pasirodymą sako Kristina Radžiukynaitė, kuri su šiuo kūriniu atsuko visų keturių mokytojų kėdes, o pasirinkusi Leono Somovo komandą, jau šį sekmadienį 19:30 susikaus paskutinėje nokautų laidoje per LNK.

 

Kristina sako, jog būtent dėl šio video, kuris buvo patalpintas ne tik keliuose vaizdo įrašuose „Youtube“, tačiau ir „Instagram“ platformoje, ji susilaukė didžiulio ją palaikančių žmonių skaičiaus iš viso pasaulio, kurie stengėsi sužinoti, kas ši mergina ir kokios šalies projekte dalyvauja.

 

„Labiausiai nustebino tai, jog mano video tapo visai “viral” dalyku. Man rašo žmonės iš viso pasaulio, klausia ar nekoncertuosiu, pavyzdžiui, Brazilijoje ar Portugalijoje. Mano video dažnai šmėsčioja tiek instagrame, tiek youtube, o apie tai praneša lietuviai, pastebėję mano pavardę interneto platybėse. Daugiausia komplimentų sulaukiu dėl to, jog savaip interpretavau dainą, taigi manau, jog padariau gerą sprendimą sujungti kelias dainas ir pati sau pritarti ukulėle. Bet labiausiai mane džiugina tikrai ne pats populiarumo faktorius. Esu labai didelė patriotė, ir man labai smagu, kad žmonės iš viso pasaulio klausinėja iš kur aš esu, domisi kokia tai šalis, o lietuviai komentaruose negaili hashtagų su Lietuvos vardu. Gera žinoti, kad nors mes ir maži, bet pastebimi, o ypač – vieningi“,- šalies vardo garsinimu džiaugiasi atlikėja.

 

Jau šį sekmadienį Kristina Radžiukynaitė pasirodys projekto „nokautų“ laidoje, kur su dar dviem dalyviais kovos dėl patekimo į kitą, „dvikovų“ etapą. Ar merginos atliekama Adele „Rolling in the deep“ daina padės išplėšti pergalę, o gal ir vėl bus verta patekti tarp geriausiai šią dainą „The voice of…“ projekte atlikusių dalyvių naujo video, pamatyti bus galima šį sekmadienį, 19:30 per LNK.

 

https://www.youtube.com/watch?v=jO7QKgKih_Q&feature=youtu.be

Grįžti atgal

Ši svetainė naudoja slapukus, kad užtikrintumėte geriausią patirtį mūsų svetainėje.