Lietuvos balso dalyvė Nombeko Augustė: „Muzika padėjo susipažinti su broliais“

Lietuvos balso dalyvė Nombeko Augustė: „Muzika padėjo susipažinti su broliais“

 

 

Viena ryškiausių „Lietuvos balso“ dalyvių, savo pasirodymu „aklosiose perklausose“ privertusi pašiurpti mokytojų odą, o arenoje susirinkusius žiūrovus ploti atsistojus – Nombeko Augustė Khotseng. Po dalyvės pasirodymo, jos mokytojas Leonas Somovas nebeslepė – jis savo finalistę jau turi ir per visas „akląsias perklausas“ dar niekuomet nebuvo toks laimingas.

 

Šį sekmadienį, antrojoje „nokautų“ etapo laidoje, Nombeko Augustė žiūrovus priblokšti žada ir dar kartą su Leono Somovo jai paskirta daina….

 

Mokytojas dalyvę skatins išjausti dainą ir įsigilinti į jos žodžius, tad Nombeko Augustė laidoje prisimins skaudžiausius  išgyvenimus – būdama labai maža, ji neteko tėčio, o vėliau mirė ir jos mama, tad merginą išaugino jos močiutė.

 

Skaudžiais prisiminimais pasidalinusi Nombeko Augustė nustebina savo istorija – vos prieš metus ji pirmą kartą užmezgė ryšį su savo broliais iš tėčio pusės. Pietų Afrikoje gyvenantiems broliams, savo seserį susirasti pavyko būtent per muziką.

 

„Vieną dieną užėjusi į savo „Instagram” paskyrą, pamačiau, kad esu pažymėta savo vaikystės nuotraukoje. Pastebėjau, kad žmogaus, pažymėjusio mane, pavardė taip pat Khotseng. Parašiau jam ir po kelių žinučių išsiaiškinom, kad čia ne pokštas, kad viskas tikra. Vėliau brolis papasakojo, kad pamatė mane dainuojančią Youtube vaizdo įraše“,- neįtikėtina istorija dalinasi Nombeko Augustė.

 

Mergina pasakoja, jog iki tos žinutės ji žinojusi tik apie vieną, vyresnįjį brolį vardu Mmuso, gyvenusį Pietų Afrikos respublikoje ir tik vėliau, jo dėka, sužinojo, jog turi dar vieną.

 

„Žinojau tik apie vieną brolį, vardu Mmuso. Mūsų mamos susirašinėjo el. paštu. O po mamos mirties neturėjau jokių likusių kontaktų. Tik likusią brolio vidurinės mokyklos nuotrauką. Vėl atkūrusi ryšį su broliu Mmuso sužinojau, kad turiu dar vieną brolį Stefane“,- atvirai pasakoja dalyvė.

 

Nombeko Augustė pasakoja bandžiusi pati ieškoti giminių iš tėčio pusės, internete ieškodama žmonių tokia pačia pavarde, bandydama atrasti kokius nors likusius užrašus visose užrašų knygelėse, tačiau nieko neradusi, prarado viltį ir bandė pamiršti, jog dalis giminių kažkur egzistuoja.

 

„Pirmieji pokalbiai vyko Instagram’e. Vėliau pradėjom šnekėtis balso žinutėmis, kalbėtis telefonu. Vyresnis brolis Brolis Mmuso gyvena Pietų Afrikoje. Dvidešimt šešerių brolis Stefane gyvena JAV, Vašingtone. Susitikti kol kas neteko. Žinoma, planuose Pietų Afrika yra. Tik dar daug nežinomybės, gal iki galo neapsipratus su ta mintim, kad vis gi šeima, nors tiek laiko nebendravom“,- pasakoja dalyvė, išduodama, jog nors šiuo metu ryšys su broliais ir silpnesnis, ji viliasi greitu metu su jais susipažinti gyvai.

 

Įspūdingas ir jautrus, antrą kartą mokytojus sužavėjęs Nombeko Augustės pasirodymas „nokautų“ scenoje – jau šį sekmadienį 19:30 per LNK.

 

Grįžti atgal

Ši svetainė naudoja slapukus, kad užtikrintumėte geriausią patirtį mūsų svetainėje.