„Lietuvos balso“ dalyvė Madalena Trevisi pribloškė neįtikėtinais pokyčiais: „Noriu dar labiau pabrėžti projekte gautą etiketę“

„Lietuvos balso“ dalyvė Madalena Trevisi pribloškė neįtikėtinais pokyčiais: „Noriu dar labiau pabrėžti projekte gautą etiketę“

 

 

Jau rytoj „Lietuvos balso“ projekto finalinės kovos keliasi į didžiąsias šalies arenas. Pirmoji tiesioginė kova įvyks Klaipėdos „Švyturio“ arenoje, kurioje net šešiolika dalyvių savo balsais ir įspūdingais pasirodymais kausis dėl galimybės išlikti.

 

Su didžiausia profesionalų komanda savo pasirodymus ruošiantys geriausi šalies balsai, žada ne vieną staigmeną žiūrovams, o į sceną žengs visiškai atviri, pasakodami dar negirdėtas savo istorijas.

 

Likus vos vienai dienai iki finalinės kovos, Justino Jaručio komandos dalyvė Madalena Trevisi nusprendė pasitelkti dar vieną ginklą kovai – dalyvė kardinaliai pakeitė savo įvaizdį, plaukus persidažiusi ugninga oranžine spalva.

 

„Nesu pastovi, mėgstu keistis, ir manau finalinės kovos puikus būdas parodyti, kad galiu būti visokia. Mano išvaizda atspindi mano norą nuolatos žavėti naujovėmis“,- sako Madalena Trevisi.

 

Atlikėja patikina, ryžtis tokiems išvaizdos pokyčiams ją paskatino „Lietuvos balse“ gauta pravardė.

 

„Tikslas, kad plaukai tarsi degtų ugnimi, tiesiog jau gavau tokią etiketę projekte dėl savo tautybės, tai noriu dar labiau pabrėžti savo ugningumą“,- šypsosi itališko kraujo turinti Madalena.

 

Dalyvė sako prisibijanti, kaip jos pokyčius įvertins žiūrovas, tačiau ji įsitikinusi – pasirodymui, kurį ruošia su Justinu Jaručiu, režisieriumi Šarūnu Kirdeikiu ir didžiule profesionalų komanda, toks įvaizdis tikrai tiks.

 

„Manau pokyčius gali ne visi teigiamai priimti, Lietuviai visgi kuklūs. Manau ir mano daina bus ne visų skonio, tačiau aš visuomet už išskirtinumus ir tikiuosi jog žmonių emocijos bus teigiamos. Pati asmeniškai jaučiuosi pagaliau gavusi dainą pagal savo charakterį“,- intriguoja Madalena.

 

Tiesa, pokyčiai merginos gyvenime tikrai nėra naujiena. Ne kartą keitusi plaukų spalvas ir savo įvaizdį, atlikėja sako turėjo ne mažai pokyčių ir asmeniniame gyvenime. Madalenai teko gyventi ne tik Lietuvoje, tačiau ir Vokietijoje, Italijoje, tad dėl dažno kraustymosi dažnai tekdavo keisti ir mokyklas. Madalena išduoda, jog net ir „Lietuvos balso“ projektas pareikalavo dar vieno didžiulio pokyčio jos gyvenime.

 

„Šiemet įstojau į vienus geriausių universitetų Londone, tačiau patekus į projektą, teko atsisakyti mokslų šiems metams, o dabar, kuomet nukeliavau iki finalinių kovų, ko tikrai nesitikėjau, net mąstau apie studijas Lietuvoje“,- pasakoja atlikėja, kurią šiais metais pasiruošę priimti mokytis buvo prestižiniai Bimm, Chichesterio ir Oxfordo universitetai.

 

„Kas bus kitais metais dar nežinau, tačiau šiame projekte supratau, kad pirmiausiai noriu atrasti save muzikoje ir tik tuomet apsispręsti dėl studijų. Žinau, kad jei laimėčiau dėl savo svajonės būčiau pasiryžusi viskam. Kai patekau į finalus, pamačiau, kiek žmonių mane palaiko ir jaučia mane muzikos kalba. Žinau, kad nenuvilsiu jų ir šį sekmadienį“,- užtikrinta Madalena Trevisi.

 

Įspūdinga pirmoji  finalinė „Lietuvos balso“ kova jau rytoj 19:30 tiesiogiai iš Klaipėdos „Švyturio“ arenos ir per LNK.

Grįžti atgal

Ši svetainė naudoja slapukus, kad užtikrintumėte geriausią patirtį mūsų svetainėje.